úterý 29. března 2016

S křížkem tři měsíce po funuse aneb co jsem dostala k Vánocům

Je to trapný, ale ano, opravdu se na konci března chystám zveřejňovat fotky z Vánoc. Vyfotila jsem fotky toho, co jsem k Vánocům dostala a ty fotky mi v počítači ležely až doteď. Ale protože jsem z těch věcí měla opravdu radost, přijde mi škoda je tu nezveřejnit!
Takže se vám tu v rychlosti pochlubím. 


Dostala jsem spoustu hezkých věcí od rodiny i kamarádů, některé jsem ani nestihla nafotit, ale to neznamená, že by se mi nelíbily. Mám tu vánoční tělové máslo z the Body shopu, sprchový gel z Lushe The Comforter, Nail Therapy olejíček z Manufactury, pomerančovou sůl do koupele a Garnier Miracle skin cream.

Klasicky mě nejvíc překvapila ségra, která si s dárkem pro mě vždycky dá hrozně záležet. Hlavně má přehled o celé mé kosmetické sbírce a ví co ještě nemám a co by mě určitě potěšilo. A hlavně ví, že kosmetické dárky mi vždycky udělají největší radost.


Od Burberry jsem dosud vůbec nic neměla a tahle rtěnka je naprosto perfektní. Uplně hotová jsem byla už jenom z toho balení a krabičky, nemůžu si pomoct. Samotná rtěnka má na sobě vyražený Burberry print a její barva je nádherná. Rtěnka je matná, má nádhernou barvu a na rtech dobře drží a nijak extrémně je nevysušuje.Na Vánoce jsem byla zásobená i pořádnou porcí literatury, což je další druh dárků, které já absolutně miluju a vždycky mě potěší.


Velkou radost mi udělala i masáž v mém oblíbeném studiu Tawan a CDčka příběhů 20. století.


Od holek jsem dostala další kosmetiku (vědí jak na mě), knížku receptů, zlatou dózičku a roztomilou srdíčkovou pásku. S tou bych něco udělala, kdybych byla aspoň trošku kreativní (což zatím bohužel nejsem).


A poslední věcí jsou tyhle scruby z Bath and Body works, které mi dovezl Jeff z Ameriky. 


Tak a teď když už jsem konečně vyčerpala téma Vánoc, může naplno začít jaro, co říkáte? :) Včera a předevčírem to tak už vypadalo, tak snad to vydrží! 

Žádné komentáře:

Okomentovat