neděle 6. března 2016

Náhodné fotky XXI.

Už nějakou dobu jsem vás, své čtenáře, neoblažila náhodnýma fotkama ze svého života :D Takže here we go! Minulý víkend a i právě uplynulý týden byl pro mě tak nějak hektický, že jsem měla pocit že nemám čas vůbec na nic. V pátek jsem byla ségře na maturiťáku, o víkendu líčila několik kamarádek na ples, do toho doháněla pracovní resty.. a přes týden jsem vždycky přišla domu úplně vyřízená. Teda abych nekecala, ve středu jsem se zvládla s kamarádkama slušně opít, takže to na kvalitě mému čtvrtku také moc nepřidalo.


Ale tenhle víkend, konečně mám čas na sebe. Dnes, v sobotu, kdy článek píšu, jsem stihla nafotit fotky na několik článků dopředu, teď tu sedím s maskou na obličeji, dám si vanu a večer jdu s holkama z práce na sushi. Ještě se večer chystám napsat článek do internetové Marie Claire. Pokud mě někdo nesledujete na facebooku a tahle novinka vám unikla - můžete se podívat na mé první články tady a tady :).


Tahle fotka byla pořízená, když jsem si vítězoslavně nechala svázat bakalářku a ještě doufala, že v zápětí úspěšně završím své studium státnicemi. To se nestalo a tak jsem ty hektolitry kávy a mátového čaje pila zbytečně. No co už.Mezi učením jsem si ale našla čas na Sephoru (pochopitelně) a rozhodla se vyzkoušet jejich maskové novinky, čistící gel na obličej a konjakovou houbičku na obličej.


Když je zima, i když není - vietnamské PhoBo bych mohla jíst pořád.


A s tímhle mimískem se mazlit taky.


Miluju ty dny, kdy máte čas, udělat si takovouhle snídani do postele. Toust + špenát + avokádo + uzený losos + vajíčko. Boží kombinace.


Taky mám ráda ty rána, kdy mám čas vyhrát si s líčením očí. Třeba s mými novými MakeupGeek stíny, nebo s paletkou Too Faced Natural Matt. To bych mohla dělat celý den :D.


Na instagramu už jsem vás updatovala o tom, jak probíhají přípravy na svatbu! Bude se konat v říjnu v pavilonu v Grébovce. Už jsem navštívila dva svatební veletrhy a mám docela představu o tom co chci. Zajímaly by vás nějaké články týkající se příprav?Konečně jsem vytáhla L'Oreal nálepky na nehty, které si už snad přes rok suším v šuplíčku. Mám jich hned několik, ale znáte to, nikdy nebyla dostatečná příležitost, polovinu nehtů jsem měla olámanou a tak podobně.. Tak jsem si řekla že na to kašlu a vytáhla jsem je jen tak. Vydržely opravdu skoro týden a dostala jsem na ně spoustu komplimentů. V ruce držím jednu z mých oblíbených Bourjois Rouge edition Velvet v odstínu Beau Brun. Koupila jsem si jí skoro před rokem v Londýně do sbírky k mým milovaným Pink Pong a Nudeist. Poslední dobou jí nosím velice často a oblíbila jsem si jí.


Před několika týdny jsme byli s Jeffem na výletě na Kokoříně. Tak tu ten makeup proložím nějakou tou přírodou a hradem.


Po cestě zpět jsme se stavovali v Mělníku, dali si dort v kavárně a taky se šli podívat na vyhlídku na soutok Vltavy s Labem.Nepamatuji si jestli jsem někdy předtím v Mělníku byla, ale líbilo se mi tam. Krásné, čisté náměstí, klid a pohoda.


Co jste dělali vy poslední dobou? U mě to teď není žádné extra vzrůšo, ale to nevadí. Zase přijde období plné výletů a objevování cizích zemí. 

10 komentářů:

 1. Krásné fotky. U mě to také není moc velké vzrůšo poslední dobou. Ale snad brzy něco opět přijde. :)
  Find joy in the ordinary

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky si říkám. Ono ale někdy lepší klidný život než aby se děly nějaký nepříjemnosti..

   Vymazat
 2. Mě čekají státnice v červnu, taky z toho mám dost vítr jelikož nestíhám psát bakalářku a už vůbec nevím, kdy se budu učit na státnice, když mám až do posledního týdne před státnicemi praxi. No uvidíme, nějak to dopadne a ty to určitě zvládneš napodruhé! :) Držím pěsti! Ty nálepky na nehtech vypadají vážně skvěle a teď jsem díky tobě dostala chuť na kombinaci avokáda a vajíčka, fakt děkuju :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Těch nálepek mám doma víc, určitě je začnu víc nosit, protože se mi ten efekt taky líbil a ta aplikace nebyla tak strašná, jak jsem se obávala. Vajíčko s avokádem je nejlepší! :D

   Vymazat
 3. Státnice se určitě podaří na příští pokus a jinak se samozřejmě moc těším na články o svatbě a přípravách!! :-)
  nějak jsme měla pocit, že se Labe s Vltavou slévá v Mělníku, nevloudila se ti do článku nějaká tisková chybička? :-)
  hodně zdaru

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě! :D děkuju moc za opravu, byli jsme v Mělníku, nevím na co jsem myslela, když jsem článek psala :D

   Vymazat
 4. Já chci určitě článek o přípravě svatby!!:)

  OdpovědětVymazat
 5. Ano ano ano! Podle mě článků o přípravě svatby bikdy není dost! :-)

  OdpovědětVymazat