úterý 8. března 2016

Brazil keratin - regenerační kondicionér z Keratinshopu

Před několika týdny jsem psala o čístícím šamponu značky Brazil Keratin, který jsem dostala od e-shopu Keratin shop. Dostala jsem ho společně s tímto Intensive repair chocolate kondicionérem, který jsem si vybrala, protože obvykle vůni čokolády v kosmetice zbožnuju. Rozhodovala jsem se ještě mezi kokosovým a tímto čokoládovým a čokoláda vyhrála. Bohužel jeho vůně neni tak boží, jako jsem si představovala, spíš mi připomíná vůni sypkého kakaa. Nevím jestli to někomu připadá jako rozdíl, ale kakao podle mě nevoní tak sladce a hezky jako čokoláda. :D


Budu se opakovat, stejně tak jako jsem napsala o šamponu - ten obal je prostě neatraktivní. Nemůžu si pomoct, obal prodává, takže na tom by firma měla zapracovat. Jinak to pro mě byl ale příjemný kondicionér, vlasy jsem po něm měla jemné, nijak mi je neumastil, nezcuchal, hezky se po něm rozčesávaly.. Ale tak u mě funguje i spoustu levnějších kondicionérů. Na jeho funkčnost nemůžu říct jediné křivé slovo, ale zároveň mě ničím extra nenadchl.

Znovu opakuji že komunikace s e-shopem byla na jedničku a pokud někdo sháníte keratinovou kúru, která by zkrotila vaše kudrnaté vlasy, určitě na keratin-shop mrkněte. Pro někoho, kdo má ale rovné vlasy jako já, to asi nemá velký smysl. 

Mějte se krásně :)

Žádné komentáře:

Okomentovat