úterý 23. února 2016

Dovezeno z Berlína

Jak jsem se již v několika článcích zmínila, byla jsem na přelomu listopadu a prosince s holkama v Berlíně. Jakákoliv návštěva zahraničí se u mě pojí s nákupy věcí, které se u nás nedají sehnat. Většinou s sebou zpátky domů tahám plno kosmetiky, minimálně šampónů Herbal essences. Tentokrát jsem se ale krotila, jednak proto, že to bylo v době, kdy mi Jeff přivezl plno věcí z USA a také proto, že tělové kosmetiky mám momentálně velikou zásobu, kterou mám už tak problém spotřebovat. 


Takže jsem si tentokrát přivezla rekordně málo věcí. Zimní edici brožurky Berlin inspires a také průvodce 38 hours in Amsterdam, který jsem pořídila s tím, že Amsterdam bude mým dalším evropským cílem. A nebo Barcelona, to se ještě uvidí.

Samozřejmě jsem i něco z té kosmetiky pobrala, jako třeba tělové mléko Tracle moon Warm cinnamon nights, které už jsem jednou měla a vím, že miluju jeho vůni, dva Dove antiperspiranty, které jsou v kondenzovanější formě, tudíž jsou menší a akorát se hodí do kabelky. Sprchová pěna Tasty donut na mě volala již svým obalem a k mangu od Original source mi stačilo jen si přivonět. Miluju mango a vsadím se, že to v létě bude můj nejoblíbenější sprcháč. 


Žádná dekorativka mě ani tak moc nezaujala, je to tedy hlavně tím, že jsem akorát utratila majlant v americké Sephoře a drogérie pro mě nebyla ten správný adrenalin, i když byla německá :D. Do toho to bylo před Vánoci, takže spoustu lidí všude.. 


No a poprvé jsem také navštívila obchod Muji, který je známý pro své akrylové stojánky, které používají snad všechny blogerky na kosmetiku a mně se vždycky strašně líbily. Asi půl hodinu jsem se rozmýšlela, jestli s sebou chci zbytek večera táhnout relativně těžké šuplíčky z bytelného akrylu.. ale nemohla jsem odolat. A tak je mám a mám z nich velikou radost. Uložila jsem do nich tu lepší polovinu své rtěnkové sbírky a tak jí mám krásně na očích a alespoň rtěnky často střídám a nosím.

Z Muji je i keramický bílý podtácek z předchozí fotky, na kterém mám naušnice a různé šperky.


To byly tentokrát relativně rozumné nákupy, ani v Primarku jsem se moc neodvázala. Už to není co to bývalo, už nejsem tak nadšená z hromady levného povětšinou nekvalitního textilu, takže jsem si tam pořídila jen klapky na uši a nějaké drobnosti jako ponožky a tak podobně. 

No a pro co vy jezdíte do Německa?

5 komentářů:

 1. Pěkné odpoledne, čtu Vás již dlouho, jen nemám ve zvyku komentovat, ale nedá mi to. Chci poděkovat za zprostředkovávání střípků z cest.... naučila jste mě na Herbal essence, zahlédla jsem ho kdesi v Itálii, Německu...už ani nevím a vzpomněla si na Vás....no teď si ty modré z cest vozím také :) Přeji hodně šťastných návratů....odkudkoliv :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju Vám moc za milý komentář :). Herbal essences jsou skvělé, mám jich doma pořád zásobu.

   Vymazat
 2. Original Source sú skvelé sprcháče s neskutočnými vôňami. Pred časom som ich celkom používala a je dosť pravdepodobné, že čoskoro zasa nejaké "príchute" vyskúšam :D

  OdpovědětVymazat