úterý 2. února 2016

Birchbox Love of Color - kolekce od Tati

Dnes vám konečně ukážu další věc, kterou jsem si objednala z USA a bohužel se u nás nedá sehnat. Většina z vás asi bude znát americkou youtuberku Tati z kanálu Glamlife guru. Je bývalou make-up artistkou, která ví co dělá a opravdu se vyzná. Ve spolupráci se stránkou birchbox.com vytvořila kolekci tří rtěnek a pěti jumbo tužek na oči. 


Produkty se dají koupit samostatně, nebo jako celá kolekce - to jsem udělala já, protože jsem byla nadšená, že můžu podpořit někoho, na koho skoro každý den koukám a jehož práce mě opravdu baví. Bylo mi jasné, že by Tati nedala svoje jméno jen tak na něco, takže jsem nepochybovala, že tahle kolekce bude stát za to.


A měla jsem pravdu. Jediné co mě nenadchlo je přiložené ořezávátko, které působí relativně levně a podle mě by v kolekci ani nemuselo být.

Tužky na oči jsou ořezávací, rtěnky šroubovací, což je dobré. Taky se mi moc líbí barevné označení na konci tužky - vždy víte po které saháte.


Tati rtěnky vytvářela s tím, že chtěla aby byly hlavně pohodlné na nošení a zároveň matné - což je kombinace, která se bohužel tak často nevidí. Tati sama moc nemusí tekuté rtěnky právě kvůli tomu, že mohou rty vysušovat, nepříjemně je stahovat a nerovnoměrně se odlupovat.

To tyhle rozhodně nedělají a ač nemají výdrž jako tekuté rtěnky, hodně se jí blíží. Stačí je opravit po jídle, jinak drží celý den a vypadají krásně. Jsou moc příjemné na nošení, nijak zvlášť nevysušují a nezvýrazňují každou nedokonalost. Pro mě jsou téměř perfektní. Jediné co mi na nich trošku vadí, je tvar tuhy, který by mohl být zkosený, aby se s ním lépe vykreslily kontury rtů.


Dneska mi prosím to bezmezné ochání a achání odpusťtě, jsem fakt nadšená. Tužky na oči jsou taky perfektní. Výběr odstínů je skvělý, jdou krásně rozmazat do libovolného efektu, ale tak za deset vteřin se na víčku usadí a pak už s nimi nepohnete. Je lepší pracovat na každém oku zvlášť, ale jinak jejich výdrž rozhodně není na škodu. Barvy se neslévají, nevyblednou, zůstanou prostě stejné, dokud je neodlíčíte a to je za mě naprostá pecka. Podle mě konkurenci mají jedině v jumbo tužkách značky Sephora, ty jsou také solidní držáky. 


Tohle provedení je absolutně ideální na cestování, stačí jedna tužka, blendící štětec a jeden matný stín a to je všechno co potřebujete na makeup, který vypadá jako že jste se fakt snažily. Jsem do nich fakt zamilovaná.

Celkově je kolekce opravdu povedená, jsem za Tati hrozně ráda, je to youtuberka, která vydává videa každý den a živí se tím, ale je vidět, že do toho opravdu dává hodně a za mě si úspěch rozhodně zaslouží.

Slyšeli jste o téhle kolekci?

10 komentářů:

 1. Tati poznam a toto mi uslo! Prudkty vyzeraju super. Hlavne tie ruze ma oslovili. Vsetky tri vyzeraju na ruke dost do studena? Su?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Možná ta fotka klame, tolik studené nejsou. Spíš neutrální bych řekla

   Vymazat
 2. Tati je skvelá youtuberka a ani ma neprekvapuje, že produkty sú famózne. Kika - Blog for smile

  OdpovědětVymazat
 3. Možno som na Tati už niekedy narazila, ale nepoznám ju, zato odtiene všetkých "ceruziek" sa mi páčia. Pre mňa sú to veľmi využiteľné a nositeľné farby a takéto ceruzky dokážem v priebehu roka dokonca minúť :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám různých tužek i normálních stínů tolik, že málokdy něco dokážu vypotřebovat, ale je pravda že pokud bych neměla takové zásoby, takováhle tužka se vklidu v průběhu roku vypotřebuje.

   Vymazat
 4. Tati vôbec nepoznám, ale celá kolekcia vyzerá veľmi dobre a lákavo. Brala by som to všetko a hneď! :))

  OdpovědětVymazat
 5. Tati zbožňuju a za tuhle kolekci bych obrazně řečeno, jo, nevolejte policajty, vraždila :x :D
  www.plesatazpevacka.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat