neděle 10. ledna 2016

Brazil keratin - čistící šampon z Keratinshopu

Před několika měsíci mě oslovil (jako spoustu dalších blogerek) Keratin-shop.cz s nabídkou na spolupráci. Nejdřív jsem byla lehce skeptická, protože v mých představách se vše s keratinem rovná přípravku na narovnání kudrnatých nebo krepatých vlasů. A to opravdu nepotřebuji, protože mám vlasy rovné jako hřebíky.

Po bližším prozkoumání jsem zjistila, že si na tomhle e-shopu vyberou i majitelky rovných vlasů, přestože je jejich výběr omezenější.

Já jsem sáhla po čistícím šampónu, protože jsem chtěla již dlouhou dobu něco podobného zkusit. Samozřejmě že každý šampon vlasy čistí, ale speciální "clarifying" šampon by jim měl zajistit opravdu důkladnou očistu. Zvláště pokud používáte hodně stylingových přípravků a máte pocit, že jsou vaše vlasy zatížené a bez života. Potom je dobrý nápad zainvestovat do nějakého takového šampónu, který vlasy tohoto nánosu zbaví.


Musím říct, že to tenhle šampon plní dobře. Pokud máte suché vlasy, asi to nebude nic pro vás, protože by vaše vlasy zbytečně zbavil vlhkosti, ale pro normální a mastnější vlasy je fajn. Mám po něm hezké vlasy, nadýchané a nemastí se o nic více než předtím. U některých šampónů mám problém, že mi po nich vlasy elektrizují, ale tenhle to nedělá.

Pár věcí mi na něm ale vadí. Bohužel nemá skoro žádnou vůni. To by ale někomu mohlo naopak vyhovovat.
Pak se mi taky nelíbí jeho obal. Není to pro funkčnost důležité, ale raději mám na vaně něco na pohled hezkého. No a také cena není úplně malá, šampon stojí 249 korun. Pokud ale máte se zatíženými vlasy problém, mohla by se vám tato investice vyplatit. 

Od eshopu jsem dostala ještě kondicionér, který jsem si vybrala kvůli tomu, že voní po čokoládě. O tom se zmíním ale až někdy příště.

Celkově bych e-shop Keratin-shop doporučila, komunikace s nimi byla velice rychlá a doručení jakbysmet. Vzhledem k cenám produktů ale nákup zde doporučuji spíš slečnám s kudrnatými vlasy, protože na narovnávání a péči o kudrnaté vlasy zde najdete spoustu produktů a vím, že některé ženy s takovými vlasy dost bojují a potřebují veškerou dostupnou péči. A do té se vyplatí investovat. Pokud tedy chcete narovnávací keratinovou kúru, nebo masku proti krepatění, určitě mrkněte na jejich výběr. Pro mě jako majitelku rovných vlasů to ale nemá takový smysl, protože mi dobrou službu udělá i spoustu levnější vlasové kosmetiky.

1 komentář:

  1. měla jsem od teto firmy šampon a kondicionér a byla jsem moc spokojená
    ale furt hledám stále nějaký svatý grál...něco co z mých mastných vlasů udělá božskou kštici :D

    OdpovědětVymazat