čtvrtek 3. prosince 2015

Prosincová vzorečková výzva

Už jsem se v předminulém článku zmiňovala o svém úmyslu začít víc používat vzorečky. Vymyslela jsem si proto sama pro sebe takovou výzvu na prosinec. Za prosinec chci spotřebovat co nejvíce vzorečků ze své napěchované taštičky. 


Proto Vám tu dnes ukážu, co že to všechno doma shraňuju a pak se do toho hned pustím a snad do konce prosince budeme na nižších číslech. Jsem totiž člověk, co strašně rád vzorečky dostává, ale skoro nikdy se nedostane k jejich používání. Takže to pak končí tak, že se mi doma hromadí a vlastně jsou úplně k ničemu. Mám jich tedy docela dost. Navíc mi včera dorazily všechny věci objednané z americké Sephory a tam mám dalších vzorečků minimálně deset.


Takže na začátku ledna tu budu znovu a poreferuji o tom, co jsem vyzkoušela a případně jestli mě něco zaujalo na tolik, že bych si to chtěla pořídit. Uvidíme. 


Jinak dnes vám všem přeji dopředu hezký víkend, v pátek ráno jedeme s kamarádkami na tři dny do Berlína, takže já si tenhle víkend určitě užiji. Určitě sledujte instagram a facebook blogu, budu je zase spamovat fotkami! 

4 komentáře:

 1. Tak to je super výzva, taky bych si takovou měla předsevzít. :D

  OdpovědětVymazat
 2. To obdivuju, že ty vzorečky schováváš. Já jsem líná je používat, ani na cesty je neberu. Takže je většinou někomu podaruju nebo je vyhodím. A máš krásnou kočičku :-)

  Maru adventní giveaway o balíček značky Too Faced

  OdpovědětVymazat
 3. No holky, přiznávám, že s tím mám docela problém. Zkoušení mi nejde tak jak bych si přála.. Musím to do konce měsíce dohnat.

  OdpovědětVymazat