úterý 15. prosince 2015

Produkty, které mě zklamaly II.

Jsem tu opět s pár věcmi, které mi nesedly, nebo které mi přišly vyloženě podivné. 

Začneme s tekutou rtěnkou v odstínu Nadšení z Lushe. Po tom, co jí přede mnou prodavačka vychválila až do nebe, říkala jsem si, jaká to bude pecka. A ono bohužel vůbec ne. Musím ale pochválit balení, zaujalo mě, člověk by čekal, že na něj pod víčkem vykoukne kapátko, ale rtěnka má klasický pěnový aplikátor, který znáte z lesků na rty. Balení je skleněné a mně se líbí, je originální a nápadité. Čekala jsem sytou barvu, tu ale s touhle rtěnkou nedostanete. Barvu budete po rtech tak nějak divně honit, když se pokusíte druhým tahem přidat na intenzitě, tak si tak akorát setřete vrstvu první. Je to prostě nehezké a nemůžu přijít na to, jak to udělat, aby to na rtech vypadalo dobře. Takže se bohužel s touto rtěnkou asi rozloučím.


Další tu mám řasenku Immortal lash od Kat von D. Upřímně vám řeknu, že když jsem jí otevřela, pomyslela jsem si asi něco jako "WTF?" Když jsem uviděla kartáček, bylo mi jasné, že tohle prostě hezké řasy udělat nedokáže. Jak taky, když to má tři zuby dvěma řadami.. Prostě bohužel, zkusila jsem to, můj předpoklad se vyplnil a nemá cenu s tím dál ztrácet čas.

Stejně tak jsem nepochopila krémovou tvářenku Dreamer v tyčince od Tarte. V tubě je odstín Dreamer pěkný, bohužel na tvářích není vůbec vidět. Tvářenka má navíc takovou lojovitou konzistenci, takže pokud si budu chtít umastit tváře, sáhnu po ní :D. Je mi to líto, Tarte mám ráda, ale tohle se jim nepovedlo.Černá tubička v sobě skrývá linky Line Express od Maybelline. Mám z nich velice smíšené pocity - dříve jsem je milovala, protože mají dokonalý aplikátor. Je takový ve stylu hrotu/štětečku, ale hrot je vytvořen z jakoby pěnové hmoty, je tak akorát flexibilní a pracuje se s ním jedna báseň. Jak je pak možné, že jsou tyhle linky u mě na black listu? Jsou totiž absolutně nevoděodolné. Když mi bylo šestnáct a tohle byla jediná věc, se kterou jsem zvládla udělat vzhlednou linku, nebylo co řešit.. ale dnes už si obstojně poradím i s gelovkami a ty se na oku ani nehnou. Bohužel tyhle Maybelline se okamžitě roztečou, jen když mi trošku zaslzí oko. A mně v zimě oči opravdu slzí hodně. Když mám na sobě tyhle linky, ocásek se mi umaže už než dojdu ráno do práce. A to už je pro mě neakceptovatelné, je mi líto.

Jako poslední tu mám rtěnku ze Sephory, z kolekce Rouge infusion. Mám odstín Red essence a musím říct, že je to jedna z nejhorších věcí, co jsem si kdy dala na pusu. Absolutně to nejde nanést rovnoměrně, rty to zabarví flekatě a navíc to vůbec nejde odlíčit. Nechytá se to na "mokrou" část rtů a pokud máte na rtech jakékoliv sušší místo, je to už úplně konec. Za mě to byla fakt hrůza, i když jiné Sephora produkty na rty miluju, tenhle mezi ně nepatří.


Tohle je pro tentokrát vše. Naštěstí se mi těch špatných produktů tolik nehromadí. Ale je mi jasné, že za chvíli bude zase o čem psát. Už mám v zásobě minimálně jednoho dalšího kandidáta na propadák.

2 komentáře: