pondělí 21. prosince 2015

Náhodné fotky XX.

Už tu dlouho nebyly žádné náhodné fotky. Když jsem se ale koukala do své knihovny fotografií, našla jsem jich hned několik, které bych chtěla zvěčnit tady na blogu.

První, co stojí za povšimnutí, je jistojistě tohle obří kuře, které jsme takhle jednou o víkendu upekly s holkama. Bylo s nádivkou a čerstvými fíky. A samozřejmě s bramborovou kaší. To je totiž moje nej nejoblíbenější příloha.


Jiný víkend jsme si zase uvařily těstošky s výbornou červenou omáčkou "co dům dal".


Asi před měsícem jsem by u kadeřnice Anety ve studiu James Blond. Docela mi zesvětlila konečky a krásně mi vlasy navlnila - škoda, že jsem po cestě domů zmokla a vlasy mi celé zplihly. 


S sebou domů jsem si kromě nového účesu odnesla i tento Davines olejiček na vlasy. Olejíček nádherně voní, stejně jako šampony a masky této značky.


Znovu jsem se zúčastnila akce Restaurant Day s holkama z Dortíků od Hanky. Napekla jsem slaný koláč s karamelizovanou dýní, nivou a ořechy, pumpkin spice cupcaky a také slaný koláč s riccotou, bryndzou a pórkem. Akce měla úspěch a určitě to nebylo naposledy, co jsem s holkama spojila síly na nějaké prodejní akci.


Protože akce Restaurant day probíhala v listopadu, rozhodly jsme se podpořit Movember zasláním části výdělku právě na tuto charitu. Takže jsme spojily jídlo a dobrý skutek. No a také jsme strávily celý den s namalovaným knírem - to byste mi nevěřily jak je těžké, nerozmazat si ho :D


Když se po létě ochladilo, přesunula jsem se ze zahrádek dovnitř do kaváren :D A to nejen na posezení s kamarádkami, ale i za učením a psaním bakalářky. Tu mám odevzdat do 4. ledna, potom už "jenom" státnice na konci měsíce a budu konečně po sto letech Bc.


Po většině úspěšných akcí, které v práci pomáhám organizovat, nás čeká afterparty v podobě dobré večeře. Minulý týden jsme zašli na skvělý steak do restaurace Podolka. Pokud byste si chtěli dát něco dobrého, tenhle podnik vám stoprocentně můžu doporučit.


Jeff strávil minuý měsíc v Americe. A to znamenalo co? Že mi dovezl spoustu nové kosmetiky. Udělala jsem několik objednávek na Sephora.com, Colourpop eshopu a také na Birchboxu. Když to všechno dovezl, byla jsem štěstím bez sebe a měla jsem z toho druhé Vánoce. Nebo spíše první. Z hned několika věcí jsem absolutně nadšená, nebojte, vše vám tu postupně ukážu.


Miminko spinká. Už to není tak malinké miminko jako když jsme si ho přivezli, ale pořád je to největší miláček. Spolu s Michaelem nám dělají velikou radost.


No a naposledy tu máte mě, před odchodem na vánoční firemní večírek. Nebyla to sice žádná formální akce, ale někdy je fajn trošku se vyparádit a pěkně namalovat. V každodenním životě totiž není tolik příležitostí.


Doufám, že jste si užili čtvrtou adventní neděli a nevyšilujete moc kvůli vánočním dárkům. Pamatujte, Vánoce by měly být o času stráveném s rodinou, o pohádkách a dobrém jídle :).

2 komentáře:

  1. To kuře vypadá vážně dobře. Mimochodem, taky trávím teď dost času v kavárnách. Je to takový můj druhý domov. :D
    Find joy in the ordinary

    OdpovědětVymazat
  2. Já mám z tvých food postů vždycky hlad. :D
    Jé, ColourPop! Pořád doufám, že začnou zasílat i do Evropy, a pak si řeknu, že by to moje peněženka asi nepřežila, takže je vlastně dobře, že sem nezasílají. :D

    OdpovědětVymazat