neděle 27. prosince 2015

Lush novinky u mě doma a právě probíhající povánoční výprodej!

Dnes ráno mi přišel newsletter z Lushe, oznamující povánoční slevy. Tak jsem si říkala, že je vhodné připravený článek o mých novinkách z Lushe, přesunout na dnešek. Ráno toho bylo k mání ještě hodně, ale věci na skladě rychle ubývají, tak kdo chcete, mrkněte se sem.


Slevy jsou z většiny na Vánoční kolekci z které já nic nemám, ale přišlo mi příhodné, spojit to dohromady.


Za poslední měsíc se mi doma nashromáždilo tolik nových věcí Lush, jako ještě nikdy ne. Lush mám ráda, ale nejsem ten typ člověka, co je ochotný utratit majlant za bomby do koupele, takže většina byly dárky, které jsem dostala. 

Od kamarádky jsem dostala tuhle úžasnou tubu, ve které se ukrývaly tři bomby. Sice je mi líto si je sama sobě kupovat, ale dostat je jako dárek, udělají mi vždycky velikou radost. 
V tubě byla trojice Twilight, Think pink a Sakura. Twilight jsem už spotřebovala, rozbila jsem si jí v pytlíčku kladívkem a měla jí asi na třikrát. A bohatě to stačilo. 

O týden později jsem od ségry ještě dostala krémovou koupel You've been mangoed, ve kterém je nakombinováno mangové a avokádové máslo, takže je jasné, že to bude boží. K tomu jsem ještě dostala svou oblíbenou Mask of magnaminty, kterou jsem akorát před pár měsíci spotřebovala a ještě si nekoupila novou. Takže ségra opět zabodovala.


Minulý týden jsem šla do Lushe koupit pár zbývajících vánočních dárků a při té příležitosti si koupila scrub na rty, tentokrát ve variantě Santa's. Mám doma zbyteček bubblegum a moc ráda ho používám, tak jsem si řekla proč ne. Je pravda, že si scrub můžete jednoduše doma vyrobit, ale vzhledem k tomu, že mi tahle nádobka vydržela skoro rok a scrub mě bavilo používat, nepovažuju to za špatnou investici. Tenhle krásně colově voní a už se těším až ho začnu používat.

Od kamarádky z práce mi byl doporučen šampon s mořskou solí na zvětšení objemu vlasů Big. Už delší dobu jsem ho chtěla zkusit, ale není úplně nejlevnější, takže jsem po něm dosud ještě nikdy nesáhla. Ale tentokrát jsem po všech těch dárcích měla chuť, udělat radost i sobě. Takže šampon mám doma a těším se až ho vyzkouším. 


Nu a tady je část Twilight v akci ve vaně. To je vám ale vůně. 


Co vy a Lush? Našli jste od nich třeba něco pod stromečkem? Já jsem ještě od kamarádky dostala sprchový gel Comforter, ten už jsem ale dodatečně nefotila. 

4 komentáře:

 1. Od Lush asi nikdy nic nedostanu, takže si budu muset něco pořídit sama. :D :) Mám úplně obrovský wishlist věcí, které bych si hrozně přála, ale zatím jsem z něj nic nevyzkoušela. Jednou z věcí je právě tento scrub na rty, ale na ten si budu muset počkat až do příštího roku. :/ :) Ale alespoň zbytek si postupně začnu pořizovat. :)
  Diary of a Girly Things

  OdpovědětVymazat
 2. Článek jsem si četla včera hned po zveřejnění, a teda, ve výprodeji na mě čekaly poslední tři věci, které jsem vůbec nechtěla. :-D Takže super, vlastně jsem ušetřila, měla jsem si na to myslet dřív... třeba příští rok. :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Já na výprodej myslím každý rok a každý rok je hned vyprodáno :D nemám na to nervy :D

  OdpovědětVymazat
 4. Tak to se vám holky omlouvám, napsala jsem moc pozdě.. Ale taky jsem si nic nekoupila! :D

  OdpovědětVymazat