pátek 6. listopadu 2015

Produkty, které mě zklamaly

Dnes to bude velice netradiční, protože nebudu psát o tom, co mi vyhovuje a co bych vám ráda doporučila, ale naopak - o tom, co bych vám nedoporučila.
Mám tu pár věcí, u kterých jsem měla relativně vysoká očekávání a přesto mě zklamaly. Předem ale upozorňuji, že pokud něco nevyhovuje mně, neznamená to, že je to nutně úplný propadák a nebude to vyhovovat nikomu. Proto vám také vysvětlím, co se mi nelíbilo, abyste si to sami mohli zhodnotit. 


Nejdříve začnu s Gimme Brow od Benefitu. Na tento barevný gel na obočí jsem se moc těšila, zvláště, když je kolem něho takový hype. Asi to není špatný produkt, ale bohužel na mě má moc studený odstín. I když jsem měla své přírodní vlasy a teď tuplem, když je mám tónované do zrzava. Takže ho pošlu dál a zkusí ho moje ségra.

Další věcí, která je profláklá, tentokrát mezi britskými youtuberkami, je paletka stínů Eyes Uncovered od britské značky Collection. Loni toho byl plný youtube, jak jsou tyhle stíny z drogerie skvělé a jak se podobají Urban Decay. Hned jsem po nich v Londýně sáhla. Prdlajs. Sice se z toho dá něco vytřískat, ale rozhodně to není žádná sláva. Pigmentace podprůměr a prostě očekávala jsem od toho malý zázrak a ten se nekonal.

Linky Schwing od značky the Balm by byly fajn, kdyby se tak proklatě nerozmazávaly. Jakékoliv zaslzení oka a linky jdou. Bohužel jsou ještě jakési inkoustové a mažou se tak nějak do modro- zelena. Takže je mi líto, the Balm mám ráda, ale tohle u mě neprošlo.A nakonec tu mám na holení dvě rtěnky. 

Od této tekuté ze Sephory jsem měla vysoké očekávání, ale bohužel mě neohromila. Na rozdíl od cream lip stains se s tímhle nepracuje vůbec dobře. Aplikátor nabere moc barvy, která je sice krásná, ale na rtech usychá hodinu. Nejde nanést rovnoměrně uprostřed rtů - po zaschnutí se z těchto míst začne loupat a to fakt není nic moc. Opravit to moc nejde, protože si tím člověk zase po kouskách strhne barvu zespoda.. Je to škoda.. ale za mě ne-e.

Stejně tak se mi nezalíbila ani moje první věc od Buxom. Byla jí tato rtěnka v odstínu Menace. Buxom je znám svými lesky na rty, které mě ale nechávají chladnou. Tahle rtěnka byla krémová a měla hezkou barvu, ale prostě se nekontrolovatelně obtiskávala na zuby. Nikdy jsem se nesetkala s rtěnkou, u které bych měla takovýhle problém. Byla zkrátka asi moc krémová a nedržela tam kde měla, je mi líto.

To už bylo pro dnešek všechno, myslím, že to stačilo. Máte něco z toho? Souhlasíte se mnou, nebo ne?

5 komentářů:

 1. Žádný produkt, který tu ukazuješ nemám.. Ale velmi mě mrzí ta rtěnka ze Sephory :-(

  Nela z Beauty Charm

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naopak třeba cream lip stains jsou moje nejoblíbenější, ty určitě doporučit můžu.

   Vymazat
 2. Bohužel jsem neměla příležitost nic z toho vyzkoušet. Nebo bohudík? :)

  OdpovědětVymazat
 3. Mam paletku tienov Collection a som s nou spokojna. Existuju 3 varianty. Mozno si vychytala nejaky nevydareny kus.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já myslím že to je tím, že jsem měla vysoké očekávání. Jinak by špatné nebyly, ale měly tak skvělé recenze se kterými bohužel nemůžu souhlasit.

   Vymazat