sobota 21. listopadu 2015

Kosmetika na cestě z Américké Sephory

Zase se mi podařilo, nějak pokoutně si objednat věci z americké Sephory. Jeff tenhle měsíc tráví v USA a tak jsem ho zneužila a udělala "malinkou" objednávku na Sephora.com.. 
A takhle to dopadlo.. Zkrátka, když je něco roztomilý, v setu, nebo to nejde sehnat u nás, tak to musím mít. A tentokrát jsem skončila s touhle nádherou ve virtuálním košíku.
Set Meet your match obsahuje tři laky na nehty a k nim tři ladící produkty na rty. Tyhle sety, kde je mix značek, se mi zamlouvají nejvíc, protože můžete vyzkoušet různé věci napříč spektrem značek. A pokud to jsou navíc značky, které nejdou (až na Nails inc.) sehnat u nás, tak to je něco pro mě. 


Další věcí je Becca rozjasňovač v odstínu Champagne pop, který byl vytvořen ve spolupráci s Jaclyn Hill. Vzala jsem ho, protože rozjasňovače od této značky jsou prý naprostá špička a také proto, že ráda podpořím úspěčnou youtuberku Jaclyn.


Miluju rtěnky, to už je snad všem jasné. Tyhle od Bite jsem už nějakou chvíli chtěla vyzkoušet a kdy jindy je lepší příležitost, než když jsou čtyři najednou v roztomilém vánočním setu.


Tradááá.. a naposledy je tu něco, nad čím slintám už nějakou dobu. Pudrové výrobky od Hourglass jsou na mém wishlistu už hodně dlouho a když jsem zjistila, že Hourglass vydal tuhle paletku -Ambient Lighting Edit, bylo mi jasné, že by pro mě byla ideální volbou. Vyzkouším šest produktů a nemusím se upsat k náhodnému výběru jen jednoho z nich. Sice se to poměrem gramáže a ceny nevyplatí nad klasickými single produkty, to ale paletce mileráda odpustím. Doufám, že bude tak úžasná, jako doufám!

A to by nebyla americká Sephora, abyste nedostali něco zdarma. Zrovna probíhá akce, kdy k objednávce nad 25 dolarů dostanete taštičku s deluxe vzorky. A můžete vidět, že jich není zrovna málo. Na výběr bylo ze čtyř taštiček, já jsem si vybrala číslo dva, s těmito vzorečky. Ostatní obsahovaly pro mě ne tak atraktivní věci, nebo věci, které už mám ozkoušené. 


Tyto věci jsem navíc pořídila ve VIB sale, která probíhá každý rok a jeden konkrétní víkend je pro členy jejich věrnostního programu 20% sleva na vše. A to se vyplatí. Už se těším až mi to vše přijde. Určitě vše nafotím a okomentuji. 

12 komentářů:

 1. Tak to je paráda, už se těším na recenze. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Super nákupy, né, že bych nezáviděla... :D Zvlášť ty rtěnky od Bite vypadají skvěle, jsem zvědavá na recenze.

  OdpovědětVymazat
 3. Ty rtěnky od Bite se mi líbí nejvíce :-)

  Nela z Beauty Charm

  OdpovědětVymazat
 4. BIte rtněnky vypadají úplně skvěle a hourglass paletka samoržejmě také! Těším na recenze :)

  OdpovědětVymazat
 5. Recenze budou! Budu se snažit :). Také jsem si objednala něco před ColourPop a přes Birchbox, o tom budu psát také :)

  OdpovědětVymazat
 6. Jéžiš marjá, tak to já ti moc závidím.!!! Taky bych to všechno potřebovala. Teď jsem moc smutná. :-(

  OdpovědětVymazat
 7. Ta paletka Hourglass vypadá teda opravdu luxusně, ta by se mi teda také líbila, jen škoda, že se u nás nedá sehnat :'(. Jinak si myslím, že ten dýňový sirup se někde určitě dá sehnat, ale kde přesně to netuším :/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi si sirup tedy vyrobím. To latté totiž vypadá, že za to fakt stojí.
   Ta paletka je nádherná, už se strašně těším, až mi dorazí.

   Vymazat
 8. Tutu Assistant is the new version of the Tutu Helper App preferred Tutuapp which has actually official guide been offering exceptional services Tutu Helper VIP App to individuals for a long period of time.

  OdpovědětVymazat
 9. They are quite economical to buy bravesites.com/ as well as offer you an answer straight away. Title The table below gives a smart idea of Fleck 7000sxt Water Softener Ability Review what is thought about tough water, and Fleck Water Softener what sort of numbers to look for. Best Fleck Water Softener Some locations have naturally soft water and don't have to treat their water.

  OdpovědětVymazat