čtvrtek 8. října 2015

Wellnes víkend se ségrou - v golf hotelu Morris v Mariánských lázních

V srpnu jsme se se ségrou vypravily na wellness víkend do Mariánských lázní. Chtěly jsme na pár dní vypadnout a udělat si takovou minidovču. O to lepší, že jsme jely v termínu od neděle do úterý, takže vlastně název wellness víkend ztrácí smysl. 


Vybrali jsme si Mariánské lázně, protože jsme se chtěly i projít po městě. Myslím, že golf hotel Morris byla skvělá volba, celý víkend včetně všech služeb a procedur se nám líbil a neměly jsme důvod k tomu být s něčím nespokojené. 
 

Akorát celé dva dny venku pršelo a hotel je navíc obklopen lesem, takže jsou všechny fotky bohužel tmavé a zrnité. Špatné počasí nám ale jinak vůbec nevadilo, alespoň jsme mohly relaxovat uvnitř na masáži a ve vířívce bez pocitu, že přicházíme o hezký den venku.


Hotelový pokoj i koupelna byla krásná, všechno hezky čisté, postel pohodlná. Jediné, co nebylo v hotelu úplně na 100% byla restaurace. Neříkám, že jídlo nebylo dobré, jsem ale asi moc zhýčkaná a myslím, že takhle hezké místo by si zasloužilo něco výjímečnějšího, aby si člověk řekl, že si tam opravdu pochutnal.


Součástí našeho pobytového balíčku byla i hodina na golfovém trenažeru. Hotel se totiž sám o sobě nachází uprostřed velkých golfových hřiští a golfisté tu jsou nejčastějšími hosty. My jsme obě držely golfovou hůl poprvé v životě - musím vám říct, není to tak lehké jak to vypadá :D. Moc mi to nešlo a celkově mě golf nikdy vůbec nelákal, ale beru to jako fajn zkušenost navíc.


Více už se nám líbila hodina v privátní vířivce, kterou jsme si opravdu užily. Jestli něco miluju, tak je to ráchat se v teplé vodě a nechat se u toho masírovat bublinkami.


Kromě vířivky jsme v balíčku měly ještě medovou koupel, parafínový zábal rukou, pleťovou masku a zvlášť jsme si ještě dokoupily každá hodinovou masáž. To vám bylo něco. Miluju masáže!


Hotelová restaurace a pár fotek interiéru.
Poté co jsme se poslední den z hotelu odhlásily, jely jsme se na pár hodin podívat do Mariánských lázní. Konečně totiž přestalo pršet, takže nám vše ideálně vyšlo. Mariánské lázně jsou nádherné. Byla jsem tu před pár lety a už tehdá mi učarovaly.
Barevné domečky, zpívající fontána a... lázeňské oplatky nemohou chybět, to je jasná páka.


Na oběd jsme se zastavily v Churchill's pub & Restaurant. Nejdřív mi spojení Mariánských lázní s Churchillem přišlo podivné, ale v jídelním lístku bylo na první stránce vše vysvětleno. Churchill se prý v tomto městě stavil se svou chotí na svatební cestě. Tak to potom jó.


Interiér odpovídá Londýnským hospůdkám, ale já jsem si dala nebritsky českou kachnu se zelím a knedlíky. Jestli mám nějaké oblíbené české jídlo, je to právě toto.


Došlo i na dezert s kávičkou a pak už jsme se odvalily do auta a vyrazily zpět směr Praha. Hýčkání jsme završily nákupem v MACu na Chodově :D, o tom jsem tu ale už mluvila.
Byly to super dva dny, klidně bych si je brzy zopakovala. Minimálně příští rok pojedeme určitě :). A co vy a relaxační pobyty v rámci ČR? Jedete raději na dlouhou dovolenou, nebo si své volno vybíráte po pár dnech postupně jako já?

Žádné komentáře:

Okomentovat