čtvrtek 29. října 2015

Pařížské nákupy

Konečně jsem zpět z kongresového komatu a mám znovu náladu na psaní článků. Určitě jste si na Instagramu všimli, že jsem v září byla v Paříži. A to bych nebyla já, abych tam něco nenakoupila.


Už asi dva měsíce jsem všude po Praze sháněla Mac skinfinish v odstínu Global glow. Byl ale všude vyprodaný, tak jsem zkusila štěstí v Paříži na Champs Elysées v tom největším MAC obchodě, který jsem kdy viděla - a úspěšně. Hned první den jsem také zjistila, že jsem doma zapomněla cokoliv na úpravu obočí, takže jsem sáhla po téhle tužce v odstínu Brunette, také v MACu. Musím říct, že mě opět přesvědčila, že já na tyhle tužky nejsem.. Mám prostě raději stín, se kterým se mi na obočí mnohem lépe pracuje. Ale jako záchrana dobrý a na cestování je to praktické.


Rozjasňovač je nádherný, především na léto, protože je zlatý a docela výrazný. V zimě by i na mé relativně tmavší pleti, vypadal moc jako pěst na oko. Na léto to bude ale absolutní pecka! V září jsem ho nosila každý den, teď už jsem ale docela bledá, tak jsem přešla zpět na můj Mary Lou-Manizer.


Už dlouho jsem si chtěla pořídit svou první věc od Chanelu. Spousta lidí jejich kosmetiku miluje a tak jsem taky musela něco vyzkoušet. Už nějakou dobu jsem pokukovala po Rouge Noir laku na nehty a také po nějaké rtěnce. Všechny mi ale vždy přišly moc krémové a já dávám přednost delší výdrži a pořádné sytosti barvy. Poslední dobou se mi ale moc líbí nude rtěnky a tak jsem podlehla téhle Rouge Coco v odstínu Antoinette.


Odstín ve skutečnosti vypadá méně cihlový a červený, je trošku více neutrální. Výdrž i pigmentace je ale na krémovou stěnku více než slušná a já jsem tak velice spokojená. Kde si taky pořídit první Chanel než v Paříži, že?


V Sephoře jsem také ještě přihodila tuhle mini sadičku laků Formula X, pořád je mám tendenci zkoušet, když u nás nejsou. Kromě kosmetiky jsem pořídila i tmavě modrou Le pliage kabelku od Long Champ, protože jsem je tak dlouho neměla ráda, až se mi nakonec zalíbily. :) I to se někdy stává. Zvlášť v Praříži!


6 komentářů:

 1. Kam se se svými USA nákupy hrabu. Tohle je nádhera!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale prd! Z tvých Color pop stínů jsem ještě doteď paf! :)

   Vymazat
 2. Antoinette vypadá moc hezky! No já si pro nákup své první chanelky musela vystačit s Lyonem. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chanelku je dobrý pořídit kdekoliv :D

   Vymazat
 3. Jé no páni, ach ta sladká Paříž, úplně ti závidím, nejradši bych hned sedla na první letadlo a hned se tam také vydala nakupovat :)). všechno, co sis pořídila je tak krásné, nevím, co komentovat dříve, neboť všechno je fakt dokonalé :)) No, máme hold stejný vkus :)

  OdpovědětVymazat