neděle 4. října 2015

Nedělní nehty IV.

Už týden tu nebyl žádný článek, protože jsem skončila s teplotou a kašlem v posteli. Muselo to přijít, je tu podzim a s ním i virózka létající ve vzduchu. Už se jí ale naštěstí zbavuji a s tím se úměrně zvyšuje má nálada na psaní článků a vlastně na dělání čehokoliv.

Dnes to bude jen tak na rozjezd fotka nehtů. Mám ráda na nehtech neutrální barvy - bílou, béžovou, hnědou.. Loni jsem si v Rosmannu koupila pár věcí od Rival de Loop young, jen tak na zkoušku. Zatímco jsem tři věci z dekorativky už vztekle vyhodila, laky se mi zatím osvědčily. Tenhle, číslo 29 After work, hezky kryje, nepruhuje, neshne dvě hodiny.. Je naprosto porovnatelný s lepšími laky z drogerie. Stojí 39 korun a je součástí široké barevné nabídky. Ač mě jinak značka RdL vůbec nenadchla, laky můžu doporučit. 

Na prsteníček jsem pro ozvláštnění přidala ještě Jewel fix od Milani, protože to jsem prostě já, nikdy se s jednoduchostí nespokojím - ale to je škoda, protože na ostatních se mi minimalismus moc líbí, ale já ho zatím nějak nejsem schopna. 

A co vy a lakování nehtů? Dáváte přednost jednoduchosti, nebo si umíte vyhrát?

1 komentář: