úterý 6. října 2015

Kosmetické novinky v mé kosmetické taštičce (kufru)

I když jsem poslední dobou lehce nákupy kosmetiky omezila, uvízlo mi ve spárech několik novinek ze Sephory, o které se tu s vámi chci podělit. Všechny tři jsou skvělé, i když rozhodně né nezbytné.Jak vůbec může být nezbytná modrá řasenka a jak často si jí člověk asi na sebe vezme? 
Párkrát jsem okolo téhle novinky v Sephoře jen tak prošla, přesvědčená o tom, že jí nepotřebuju. Proč taky, když mi beztak v šuplíku leží modrá řasenka od Rimmelu, kterou jsem použila sotva dvakrát. Pak jsem ale uviděla tenhle úžasný tutorial od Kathleen Lights a nadchla se pro nejen modré stíny, ale i modré spodní řasy. Tak jsem vytáhla tu svou Rimmelku, kterou jsem měla doma už snad od loňského léta, a vyzkoušela si jednou ty spodní řasy modré udělat. A líbilo se mi to! Bohužel řasenka byla už vyschlá, tak jsem jí musela vyhodit a při nejbližší příležitosti jsem si koupila tuhle. A je krásná! Její černou sestřičku mám moc ráda a tyhle je taky povedená. 


Dalším úlovkem je tahle Estée Lauder Pure color envy tekutá rtěnka v odstínu 430 True Liar. Nikdy jsem si od téhle značky nic nekoupila a tak dlouho jsem odolávala instagramové masáži (stejně jako u Chanelu, to už je ale jiná story), až jsem se prostě jednou šla podívat k jejich stojanu a můj pohled ulpěl na téhle krásce. To je vám ale barva! Nádherná, naprosto božská, ne moc studená, ne moc teplá.. Mám za to, že nic takového nemám. Ostatní by asi nesouhlasili, kdyby viděli mojí sbírku fialových rtěnek... ale pro mě je prostě každá jiná, oukej?  


Inspirovaná zase někým jiným z youtube, jsem šla očíhnout nové Matte revolution rtěnky od Urban Decay. Zalíbila se mi tahle v odstínu Temper. Je to krásná teplá tlumenější červená, až do cihlova a na podzim je podle mě naprosto ideální. Na rtech hezky drží, to mě příjemně překvapilo. Jsem zvyklá na suprovou výdrž tekutých rtěnek, ale i tahle dá s drobnými úpravami po obědě, klidně celý den. Přitom je na rtech příjemná, nijak zásadně nevysušuje, i když samozřejmě hydratační není - to ale dá rozum, když je to rtěnka matná. 
I její obal se mi moc líbí, nanáší se krásně rovnoměrně, jen nejsem úplně fandou rovně seřízlích rtěnek. Špatně se mi s nimi kreslí kolem linie rtů. Nic co by se ale nedalo zvládnout. 


Pokud se vám některá z těchto věcí zalíbila, doporučuji ozkoušet si v Sephoře, třeba se taky zamilujete. 


Jinak pro info- všechny produkty jsem kupovala s dvacetiprocentní slevou, když mi přišla akční smska od Sephory. Pokud ještě nejste členy jejich klubu, přihlaste se. Nic vás to nestojí a aspoň nemusíte nakupovat za plnou cenu :). 

2 komentáře: