čtvrtek 22. října 2015

Kavárna Kočičí

Od té doby, co jsem si pořídila kocoura, jsem do koček úplně poblázněná. Dřív jsem se považovala spíše za "dog person", ale vzala jsem kočky na milost a teď je to tak fifty-fifty. 
Protože spojení kávy a zvířat mě baví a protože psí kavárnu ještě nikdo neotevřel, vydala jsem se tentokrát do další pražské kočičí kavárny. Minule jsem tu mluvila o KoČIČÍ kavárně na Smíchově, tentokrát jsem se vypravila do Kavárny Kočičí do Karlína.  Stejně jako na Smíchově, i tady se můžete pomazlit s pěknou řádkou kočiček. Pokud vám můžu radit, objednejte si něco dobrého k jídlu, kočky se k vám jen pohrnou. Ale pozor - nekrmit!


Kavárna má dvě patra. Ty jsou zaplněná podle toho, kde se zrovna pohybují všichni chlupáči. Když jsem tam byla já, ve spodním patře nebyla ani noha, protože všechny kočky se držely nahoře.


Všechny místní kočky jsou velice trpělivé a klidné a také mooc roztomilé.


Moje srdce si nejvíc získala Barbucha. Nechala se hladit a vypadá jako o něco tlustší Michael se žlutýma očima.ťuťuťuťuu..


Taky mě zaujalo, že v meníčku naleznete pár stránek, na kterých jsou popsány všechny přítomné kočičky. Je zde něco o jejich minulosti, povaze a jejich roli ve smečce. To mi přijde extra užitečné, protože některé kočky třeba hůře snášejí děti a tak to tady máme pěkně vysvětlené.A co vy? Už jste byli v nějaké kočičí kavárně?

2 komentáře: