úterý 8. září 2015

Návštěva v salonu James Blond a Davines nákup

Předminulý týden jsem byla u kadeřníka. Už podruhé jsem šla do salónu James Blond, který najdete mezi stanicemi Florenc a Křižíkova. Předtím jsem ke kadeřníkovi chodila tak sotva jednou za rok, pokaždé někam jinam a neměla jsem nikdy místo, které bych navštěvovala ráda a pravidelně. Myslím, že jsem ho ale díky kamarádce Aničce našla. 


Nechala jsem se obarvit tentokrát na trošku výraznější hnědo-zrz s lehce zesvětlenými konečky. Jsem s tím naprosto spokojená, ale je srandovní jak jen s ne zas tak drastickou změnou vlasů, k člověku vůbec neladí jeho obočí :D. Musela jsem na vyplnění začít používat mnohem teplejší odstín, zjistila jsem, že mi právě vyhovuje Buck z Naked 1 paletky.


Minule jsem si v salónu koupila kondicionér na podporu měděných tónů vlasů od Davines. Tuto značku v salónu používají a já musím říct, že mi kondicionér velice vyhovuje. Jsem už skoro na dně, takže jsem si tentokrát koupila další balení a protože barvu mám tentokrát pro změnu i u kořínků. 
Překvapilo mě, že kondicionér naprosto evidentně funguje. Když ho dáváte na vlasy, má zářivě měděnou barvu, až vám lehce obarví ruce. Musím je pak lehce drhnout, abych z nich barvu dostala. Když pak ale po osmi minutách kondicionér smývám, z vlasů teče naprosto čirá voda - pigmenty z kondicionéru se vstřebají do vlasů a ty jsou po umytí zřetelně zářivější a barva je intenzivnější. 


Takže po dobré zkušenosti jsem koupila i šampon a rozhodně vám tuhle řadu mohu doporučit, pokud máte zrzavé, nebo červené vlasy. Dělají i modrou variantu na platinové vlasy plus velkou spoustu jiných produktů.
Na téhle značce se mi moc líbí jejich vůně, které jsou takové lehce bylinné, přírodní, prostě takové lázeňské. I samotná barva na vlasy příjemné voněla a to už je co říct. 
A co vy? Máte nějaké oblíbené kadeřnictví, nebo vlasovou kosmetiku, kterou si kupujete v salónu?

2 komentáře:

  1. Teda, ty vlasy máš krásné, moc ti to sluší. Změna k lepšímu :)

    OdpovědětVymazat
  2. Nádherná barvička, máš krásné vlasy....Já ted dala dolů 15 cm..:-)

    OdpovědětVymazat