čtvrtek 24. září 2015

Náhodné fotky XIX.

Už je to dlouho, co jsem tu naposledy měla článek s náhodnými fotkami. Dnes jsem tu ale konečně s dalším a protentokrát jsem z něj vyřadila všechny fotky jídla - a to článek samozřejmě sesekalo na minimum :D. Ale jen proto, že chystám další speciálně o místech, kam se jít v Praze dobře najíst. A ten bude už brzo.   


Na začátek bych se chtěla zmínit o tomto Hempz balzámku, který jsem dostala na testování. Moc příjemně mě překvapil, protože jsem si myslela, že už do své hrstky oblíbených balzámů žádný jiný nepustím. Ale našlo se tam další místečko. Tenhle krásně lehce citrónové voní a hydratuje naprosto dostatečně. Byl to jediný balzám, který jsem si s sebou vzala na cestu do Asie a ochránil mé rty před vysoušením, kterému se při dlouhých hodinách strávených v letadle jinak nedá vyhnout. Pokud se vám líbí, můžete ho pořídit zde. Dostala jsem k němu i pár vzorečků a naprosto mě nadchla vůně tělového krému Vanilka a švestka. Až se časem prokoušu zásobami, pravděpodobně si koupím plné balení, protože to je opravdu krásná a nezvyklá vůně.


Když jsem se z Asie vracela, v Dubai na letišti jsem si koupila v duty free Big easy BB cream od Benefitu. Taštička mi přišla moc roztomilá!


V srpnu jsem byla kamarádce na svatbě. Od dětství jsem na žádné svatbě nebyla, takže jsem šla moc ráda. Svatby jsou fajn a už se těším na další - kolem mně se teďko všechno zasnubuje, vdává a žení, tak snad to brzy bude někdo mně dostatečně blízký :).


Koupili jsme Michaelovi nový kobereček. Hned se na něm uvelebil.


Na začátku září jsem absolvovala poslední zkoušku svého bakalářského studia. Teď už jen dopsat bakalářku a odstátnicovat. Východ slunce vyfocený pár hodin před onou zkouškou. Byla jsem hodně vyklepaná před i po ní, ale úspěšně jsem jí zvládla a tak se vezu dál.


V záři jsem se taky byla podívat na pop-up akci holek z Win Win love. Výzdoba byla nádherná, nemyslíte?


Také jsem byla součástí akce Restaurant day, kde jsem se přifařila ke stánku holek z Dortíků od Hanky a napekla jsem tam banana bread a dva druhy cookies. Ještě jednou se do toho pustím v listopadu, to vám dám všem předem vědět a třeba se tam nakonec i potkáme.


Michael si poslední dobou zvykl pít z kelímku, který mám zavěšený na posteli. On teda původně stál na nočním stolku, ale potom, co ho na mě kocour několikrát v noci schválně vylil, tak jsem vymyslela tohle bezpečnostní opatření. Ony totiž tři deci studené vody na zádech ve tři ráno, nejsou zrovna to pravé ořechové...


Na poslední fotce je tenhle koláč a hlavně kuchyňská chňapka, kterou mi kamarád dovezl z Islandu, kde byl přes léto na několik týdnů. Udělala mi velkou radost a hned jsem se těšila, až jí vyzkoušim/něco upeču.


A tím dnes končíme. Dala bych si ten koláč :D

2 komentáře: