sobota 1. srpna 2015

V příručním zavazadle

Co bych to byla za blogerku, kdybych vás nenechala nahlédnout do svého příručního zavazadla sbaleného na cestu do Asie. Těmito články se blogová sféra každé léto doslova hemží a pokud rádi šmírujete stejně jako já, jste tu dneska správně.

Chystala jsem se na téměř čtyřiadvaceti hodinovou cestu a tak jsem si musela pořádně rozmyslet, co budu do letadla a na letiště potřebovat.


Nejdříve jsem pobrala nějakou elektroniku. Obvykle v letadle píšu na tabletu články na blog, ale tentokrát to nějak nevyšlo a spíše jsem se dívala na filmy a snažila se spát. Pak tady mám ještě adaptér do zásuvky, externí nabíječku, kabely, sluchátka a iPod.


Další nezbytností na dlouhý let jsou dle mých zkušeností teplé ponožky, protože v letadlech bývá klimatizace zapnutá na plné pecky a tak mi je často zima. Pokud si chci schrupnout při čekání na letišti, nebo přímo v letadle, vždy se mi hodí cestovní polštářek a také maska na oči. Polštářek jsem dříve měla nafukovací, ale štvalo mě jak se pořád vyfukoval, takže jsem si pořídila tento pěnový.


No a bez kosmetiky by to samozřejmě nešlo. Všechny produkty, které si nesu do letadla, jsou zaměřené na čistotu a hydrataci. Na letiště vyrazím normálně namalovaná a až v letadle se odlíčím, použiju antibakteriální gel na ruce a hlavně si namažu obličej a ruce a nanesu balzám na rty. Recyklovaný a klimatizovaný vzduch v letadle je velice suchý a že je známé, že je potřeba pleť hydratovat, zvláště za těchto podmínek. 

Konkrétně jsem si s sebou vzala dezinfekci a krém na ruce od the Body shop, mini micelárku Bioderma, Vichy termální vodu na obličej, nějaké mokré ubrousky  pár vatových tamponků, krém na obličej také the Body shop a nový balzám na rty Hempz. Dostala jsem ho na testování a prubla jsem to a vzala si ho s sebou jako jediný balzám. Musím říct, že se osvědčil - krásně voní a ani po celém dni v letadle, v průběhu jehož jsem si rty párkrát namazala, jsem neměla pocit vysušených rtů. A to je velká zatěžkávací zkouška..

No a s tímhle vším, telefonem, pasem a penězi jsem už mohla vyrazit na cestu.
Teď už je ale sobota a já se za pár dní vracím. Zpět domů a do pracovního procesu. Nejdřív se ale budu muset vyspat - asi tak dva dny v kuse bych to viděla. 
Mějtě se všichni krásně!

Žádné komentáře:

Okomentovat