úterý 25. srpna 2015

MAC III.

Minulý týden jsem opět po delší době zavítala do MACu. Celkově je to teprve asi třetí nákup, který jsem tam kdy uskutečnila a dnes se vám tu s ním pochlubím. Především jsem si v prodejně na Chodově vybrala Mineralize Skinfinish rozjasňovač v odstínu Global glow, bohužel byl ale vyprodaný. Předevčírem jsem si pro něj šla na Smíchov a taky nic.. ach jo. To stejné se stalo ségře, která si chtěla koupit Russian Red rtěnku. 

 


To se mi teda na MACu nelíbí, že na prodejně spousta věcí chybí. Taky mě někdy dokáže překvapit, jak strašně jsou některé prodavačky/makeup artistky v MACu namalované. Neberte to špatně, některé jsou milé a moc jim to sluší, jiné ale po obchodě chodí s rozpitou rtěnkou, rozmazanou řasenkou a podobně. Fakt nechci být zlá, ale ráda bych si v obchodě s makeupem nechala poradit od někoho, kdo je upravený a umí se nalíčit, nebo je nalíčený sice minimálně, ale vkusně. Žádné pruhy výraznou tvářenkou na obličeji, ach jo.


Tak teď už k tomu, co jsem si pořídila. Zmiňovaný rozjasňovač mi tedy nevyšel, škoda. Ale spadeno jsem měla i na rtěnku Heroine, tu naštěstí měli. Je krásná, fialová, ale přitom není moc studená a je docela nositelná. Nebo teda na můj standard, ale je pravda, že já snesu skoro cokoliv.


Dále mě zaujaly stíny MAC Extra Dimension Eyeshadow v odstínu Ready to Party. Mělo by to být něco na způsob Dual Intensity stínů od NARSu, kdy se stíny dají použít jak na sucho, tak na mokro. Je to velice zvláštní odstín, dlouho jsem váhala, jestli ho vůbec někdy budu nosit. Nakonec jsem se ale rozhodla pro a jsem moc ráda. Stín je takový duochromatický, háže zajímavé odlesky a i když je do růžova, nepůsobí lacině. Není to typ stínu na použití přes celé víčko, ale na projasnění do středu, nebo do koutku oka je ideální. 
A posledním kouskem, který jsem se odhodlala vyzkoušet, je Strobe cream. Vzala jsem si miniaturku, myslím že s množstvím kosmetiky, kterou vlastním, jsou miniatury jasnou volbou. Strobe cream se dá použít jako rozjasňující báze pod makeup na celý obličej, nebo jen lokálně například na lícní kosti. Tak ho asi budu používat já. Určitě to pro mě nebude věc, po které budu sahat každý den, ale jen příležitostně, když budu chtít podpořit ten správný "glow".

Pro příště mám tedy spadeno konečně na ten rozjasňovač a třeba ještě nějakou rtěnku ze záříjové limitky.. uvidíme :)

Žádné komentáře:

Okomentovat