úterý 28. července 2015

Schwarzkopf

Je tomu už pár měsíců, co jsem na testování dostala pár produktů od Schwarzkopf. Po nějaké té době testování přišla ta pravá chvíle na to, abych je tu ohodnotila. Dneska to bude o novém Schauma Mirror Gloss šamponu a také o o sprchovém gelu Magic Oil Blue lotus od Fa.
Předem předesílám, že šampon, stejně tak i sprcháč jsou pro mě spotřebním produktem a nemám na ně nijak vysoké nároky. Když přijde na péči a hydrataci, spoléhám se na jiné produkty, jako jsou masky, kondicionéry, nebo tělová mazadla.


Co se šamponu týká, nemám s ním sebemenší problém a to je pro mě nejdůležitější. Pokud mi šampon vlasy mastí, nebo mě po něm svědí pokožka hlavy, či dělá nějakou jinou neplechu, nebudu se dále nutit k jeho používání. Tenhle už mám naopak skoro celý spotřebovaný a můžu říct že mi vyhovuje - je to normální šampon, který hezky pění a příjemně voní. Slibuje zvýšený lesk pro matné vlasy - žádného rozdílu v tomto směru jsem si nevšimla, ale já osobně nemám problém s tím, že by mé vlasy vypadaly matně a bez života, takže výsledek nedokážu posoudit. 

Druhým produktem je již zmíněný sprchový gel Fa - Magic Oil blue lotus. Obsahuje mikro oleje, které pokožku vyživují ale nezanechávají jí mastnou. Já bych řekla, že po něm nemám nějaký pocit hydratace, jako bych se právě namazala, ale rozhodně po něm nejsem vysušená jako po některých jiných sprchových gelech. Na extra suchou pokožku bych spíš zvolila něco krémového, ale pro normální pokožku tohle můžu s klidným srdcem doporučit. Jediné, u čeho si nejsem tak jistá je vůně - budete si asi samy muset sprcháč v drogérii očichat, protože si nejsem jistá, že tato vůně bude vyhovovat každému. Je to víceméně taková klasická sprcháčová vůně s nějakou zvláštní příměsí, záleží, čemu dáváte přednost. Já osobně mám raději něco více něco ovocného, tohle léto ujíždím na sprchových produktech s vůní mojita/máty/citrusů (ale ne těch alá vůně na záchod).

To by z mého hodnocení bylo vše. Oba to jsou fajn produkty, ale že by mi něčím vyrazily dech, to se říct nedá. Jo, a navíc se na Schwarzkopf zlobím, že přestali vyrábět můj oblíbený Got2b volumania pudr ve spreji, to mě opravdu mrzí a ani jsem si nestihla udělat zásoby. 
A co vy, máte nějaký oblíbený Schwarzkopf produkt, na který nedáte dopustit?

4 komentáře: