čtvrtek 25. června 2015

Pracovní nasazení

Dneska to bude takové malé nahlédnutí do mého života. Už jsem se tu dříve zmiňovala o své práci a také jsem se na ní poslední dobou vymlouvala, když jsem nestíhala vůbec nic, natož psát články na blog. Vymlouvala jsem se na ní ale právem, jelikož jsme na začátku tohoto měsíce měli velikou lékařskou konferenci. Pracuji totiž ve firmě Guarant International, která se zabývá pořádáním právě takovýchto konferencí a kongresů. Já konkrétně jsem na registračním oddělení a to znamená, že jsem v přímém kontaktu s účastníky. Odpovídám na emaily, pracuji v našem registračním systému a tak podobně. 


Chodím tam ráda, máme totiž skvělý (i když výhradně ženský) kolektiv. Práce mi taky vyhovuje absolutní časovou flexibilitou, přestože ve škole moc času netrávím, když tam jít potřebuju, kdykoliv můžu. 


V létě, kdy je sezóna kongresů, jsem v práci pečená vařená. A proto si jí musím něčím zpříjemnit. Třeba dobrou snídaní, kávou, sushi, nebo donáškou z eshopu Reserved, nebo třeba ze Zootu. 


Konference pro nás není ale jen únava a pracovní vypětí. Občas nás nějaký účastník překvapí upřímným poděkováním, nebo třeba přinese malý dáreček. A to si potom člověk říká, že to co dělá, má smysl. I když samozřejmě nezachraňuju lidské životy a jsem si vědoma toho, že svět lepším místem činí jiní lidé, než já.


V průběhu této uplynulé akce jsme měly to štěstí, že jsme se mohly jako hosté účastnit krásného společenského večera na pražském Žofíně. Prostory Žofína jsou nádherné, zvláště za doprovodu skvělé muziky a za přítomnosti stolů prohýbajících se pod plnými talíři výborného jídla. 


No posuďte sami - není Žofín krásný? Pokud budete mít příležitost někdy se tam podívat, určitě neváhejte.


Tohle byla taková změť, útržky z mého pracovního života. A jak si na živobytí (nákupy, výlety, cokoliv) vyděláváte vy?

4 komentáře:

 1. To je radost když člověka baví a naplňuje práce. Není nic lepšího. :)

  Blond LADY

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Práce je to sice úplně mimo můj obor, ale baví mě to a při škole je to naprosto ideální.

   Vymazat
 2. Já mám tři práce :) Dělám hlavně jako externistka pro dva e-shopy, nicméně teď jsem získala skvělé místo v úplně jiném oboru a naprosto to tam miluju <3

  Zrzavá katastrofa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to gratuluju k nové práci! Hlavně aby to člověka bavilo - nebo alespoň v rámci možností a aby tam hlaně nechodil nerad :)

   Vymazat