úterý 30. června 2015

Plány na léto 2015

Na tohle léto mám takových plánů, že jsem z toho nadšená, jen na to pomyslím. Sice nemám prázdniny jako klasický student, ale taky protože jsem v práci placená od hodiny, nemám zase žádnou dovolenou, kterou bych si mohla vybrat a stále přitom dostat zaplaceno. Navíc máme v létě v práci sezónu a proto to není tak jednoduché a zkrátka nemůžu vypadnout na dva týdny v kuse. 

Zdroj: http://ceska-republika.tripzone.cz/brno/pocasi
To ale nevadí, protože i tak mám plánů fůru a dnes se tu s vámi o ně podělím. Prvně mé kroky povedou někam v rámci naší republiky a to na Moravu, kam se na dva dny vypravíme s holkama. Předpokládám, že navštívíme Brno, Lednicko-Valtický areál a taky nějakou tu vinici.

Zdroj: http://zena-in.cz/clanek/martina-hozmanova-vino-musi-bavit
Dále to bude něco trochu exotičtějšího - tedy zatím nejvíce exotického, co jsem kdy navštívila, nebudu vám lhát. Měla jsem to štěstí (nebo smůlu, to se ještě uvidí), že na konci července jedu pracovně na konferenci do Singapuru. Prvních pět dní bude určitě náročných, protože budeme mít spoustu práce a ještě se do toho budeme potýkat s šestihodinovým časovým posunem. Ale přesto všechno jsem ráda, že se mi tahle příležitost naskytla, protože v Asii jsem ještě nikdy nebyla a tak to pro mě bude jedinečný zážitek.

Zdroj: http://www.singaporeair.com/jsp/cms/en_UK/promotions/singapore-flights-se.jsp
Naštěstí nezůstane jen u práce, protože si ještě s pár kolegyněmi pobyt v Singapuru trochu prodloužíme. Pro mě jsou vždy tahle velká města nejzajímavější. Na člověka přímo tak nějak dýchá místní nálada a kultura, může fotit a vychutnávat si místní atmosféru plnými doušky. To se budou psát cestovatelské články na blog jedna báseň!

Zdroj: http://www.singaporeair.com/jsp/cms/en_UK/promotions/singapore-flights-se.jsp
A až si dostatečně prohlédneme Singapur, přesuneme se do Malajsie, kde bychom rády navštívily Kuala Lumpur, ale i nějaké pláže a místní přírodu. Celkově budeme mít na náš výlet asi pět dní - to sice není moc, ale na to, že je to taková dovolená, ke které jsem se nachomítla víceméně náhodou přes práci, tak jsem za to moc ráda a ty dny si tam chci užít naplno. Plus v Singapuru mají Victoria`s secret - just saying...

Zdroj: http://www.paralympic.org/news/kuala-lumpur-stage-laureus-world-sports-awards

Zdroj: http://www.telegraph.co.uk/travel/destinations/asia/malaysia/11064295/Kuala-Lumpur-and-Cameron-Highlands-where-to-go-and-what-to-see.html
Jestli tam bude někde opravdu takhle nádherná pláž, tak se asi zblázním nadšením. Podle googlu tam jsou, ale počkáme a uvidíme.

Zdroj: https://www.wanderant.com/#/items/28215-mersing/overview
Singapur a Malajsie pro mě budou definitivně největším vzrůšem tohoto roku.
To ale neznamená, že pak zase rok budu sedět doma, že jo.. Se ségrou jsme si na srpen už zarezervovaly wellness pobyt v Mariánských lázních v golf hotelu Morris. Na relaxaci, masáže, výřivku a dobré jídlo se taky moc těším. Navíc se podíváme do Mariánských lázní, kde jsem byla asi jen jednou v životě cca před čtyřmi lety a moc se mi tam líbilo. Kolonáda je tam nádherná.

Zdroj: http://www.hyperslevy.cz/cela-cr/10-6-2015-damsky-pobytovy-wellness-balicek-pro-2-osoby-v-golf-hotelu-morris-marianske-lazne/?showEvaluation=true#eval
No a na září je zatím předběžně naplánovaný poslední výlet. Z fotky musí být všem jasné, že se jedná o mou milovanou Paříž. Byla jsem tam dosud jen jednou, ale naprosto mě okouzlila a tak se tam chci vrátit. To ale ještě neí úplně tak jisté, takže to zatím nechci zakřiknout.

Zdroj: http://press.aspen.pr/neckermann-cestovni-kancelar/tiskove-zpravy/pariz-neni-jen-eiffelovka-tajne-tipy-pruvodkyne-ktere-v-cestovni-prirucce-nenajdete/
Tohle léto bude pestré. Pestřejší než obvykle. Určitě se můžete těšit na články ze všech výletů. Cestování miluju, už jen pobyt na letišti mě vždycky rozradostní, protože vím, že je přede mnou další dobrodružství. A na ty letošní se opravdu moc těším!!

4 komentáře:

 1. Tak to vypadá na super cestovatelské plány! Asii závidím. :) Ale v dobrém, těším se na fotky. :) Já byla teď v Itálii a v sobotu odjíždím na týden do Provence.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéé, Itálie i Francie nikdy neomrzí :) taky bych se podívala do Francie někam jinam než jen do Paříže, ale to asi letos nevyjde.

   Vymazat
 2. Tak to jsou krásné plány, tu Asii ti nepokrytě závidím. Už teď se těším na fotky a zážitky z cest :)

  OdpovědětVymazat
 3. To vyzera na super leto. Tesim sa na clanky, zazitky, nakupy a fotky :)
  Uz si zaockovana pred cestou do Azie? Skoda, ze mate na Malajziu tak malo casu. Najkrajsie su udajne ostrovy Perentians ;)

  OdpovědětVymazat