pondělí 15. června 2015

Narozeniny!

Konečně pominul shon a stres okolo kongresu a tak budu mít výhledově opět čas věnovat se i jiným věcem než práci - například blogování. Hned jak udělám tři chybějící zkoušky, že ano..
Před dvěma týdny jsem měla narozeniny. Dnes bych se s vámi tedy chtěla podělit o fotky toho, co jsem k narozeninám dostala. Sama jsem si k narozeninám koupila nový počítač, což už dávno víte pokud mě sledujete na instagramu, což byl dárek největší. Mám teď radost jak se mi všechno krásně synchronizuje s telefonem a konečně můžu s počítačem vyjít někam mimo domov aniž by se mi do dvou minut vybil a aniž bych s sebou musela táhnout tašku těžkou jako prase. 


Jak jsem ale přímo svůj narozeninový den trávila? Od Jeffa jsem hned ráno dostala tenhle Pandora řetízek s přívěskem. Pak jsem šla do práce, kde mi holky udělaly radost narozeninovými čepičkami, které přinesly a taky Tartaletkou a několika makrónkami.


Bylo o mě moc hezky postaráno, protože mi ještě odpoledne do práce Jeff přinesl dort! Vždycky jsem chtěla dort s marcipánem a nikdy jsem ho neměla. A na 23. narozeniny jsem se dočkala :). Byl uvnitř s příchutí cookies, cítila jsem tam i nutelu, bylo to zkrátka výborné a byl to nejlepší dort, který jsem kdy dostala.


Tohle je můj blažený výraz:


Jako by toho ještě nebylo dost, Jeff mě vzal na večeři do Las Adelitas. Miluju mexické jídlo, ale do té doby jsem v Las Adelitas nebyla. A to byla chyba! Měli jsme výbornou večeři a Margaritu, užila jsem si to a přejedla se :DDruhý den jsem narozeniny slavila s rodinou, dostala jsem několik bonboniér, peníze a tak podobně. 
Tradičně se ale ségra vytasila s dárkem, který mě, kosmetického nadšence, dostal nejvíc.
Koupila mi krémovou Benefit tvářenku Majorette a Clinique řasenku na spodní řasy, protože jsem si stěžovala, že se mi každá řasenka rozmazává pod oko. 


Majorette jsem už dlouho okukovala, ale nikdy si jí nekoupila. Takže to byl osud - je naprosto nádherná a na léto ideální.


Fascinuje mě její cream to powder formula, je na pleti hezky sametová a sedne si tam kde jí chcete a ani se nehne.


Jsem ten typ člověka, který své narozeniny hrozně rád slaví. Jednou za rok si přece každý člověk zaslouží cítit se výjímečně a středem pozornosti, že ano?

Uvidíme se zase ve čtvrtek, kdy budu zpět s další náloží náhdných fotek, zatím se mějte hezky a užívejte léto!

5 komentářů:

 1. To jídlo vypadá naprosto božsky. Je super, že sis svůj narozeninový den takhle krásně užila :)

  OdpovědětVymazat
 2. Majorette vypadá krásně a ten dort ti teda regulérně závidím... :)

  Zrzavá katastrofa

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuju holky! :) fakt jsem si to užila!

  OdpovědětVymazat
 4. Gratuluji! :)
  Majorette je krásná, kdyby ji tak měli ve více odstínech, tenhle by mi asi nesedl. :(

  OdpovědětVymazat