čtvrtek 7. května 2015

They're real! Push up liner

Mám moc ráda Benefit a vždy, když přijdou s nějakým novým produktem, hned ho musím omrknout. Protože černé horní linky nosím skoro každý den, tohle bylo něco pro mě. Okamžitě, jak byly tyhle linky They're Real Push-up liner uvedeny do Sephory, bylo mi jasné, že je musím mít. A chystala jsem se na ně napsat oslavnou recenzi- protože to určitě bude pecka, že ano, je to přece Benefit! Ale mám ho doma už asi půl roku a moje dojmy jsou více méně rozpačité.


Hype kolem tihle linek byl neskutečný, má se jednat o gelové linky s revolučním aplikátorem, díky němuž by měla aplikace linek být naprosto snadná úplně pro všechny. S tím ale nesouhlasím. Je to možná tím, že už mám linky všech možných jiných způsobů, dostatečně natrénované. 

Aplikace zkoseným hrotem mi moc nevyhovuje z několika důvodů: chce to vychytat, kolik z tuby vymáčknout, protože když toho bude moc, gel se vám z oka ihned oddrolí a žádnou linku nenakreslíte. Taky musíte být s aplikací precizní, protože opravy taky mohou způsobit moc velkou vrstvu a drolení barvy. Hrot taky není dostatečně flexibilní, aby dělal přesně to co chcete, jako štěteček.


Na druhou stranu dá se to s nimi naučit. Výhodou vám pak bude naprosto sytá, matná černá barva a taky neskutečná výdrž. Takhle skvěle držící a odolné linky žádné jiné nemám. 


Byla jsem na ně natěšená, ale neodpustím jim, že mi to jde líp s gelovkami se štětečkem. Udělám s nimi zkrátka preciznější linku jedním tahem. A to od linek, které se pyšní tím, že to s nimi zvládne naprosto každý, nechcete...


Musím ale dodat, že pokud toužíte po tenoučkých linkách hned nad linií řas, tenhle produkt by mohl být pro vás. Linku tak vytvoříte jakýmsi naťupkáním podle linie řas. Já ale mám raději linky silnější, proto se mě týkají všechny ty problémy zmíněné výše. 

Máte s těmahle linkami zkušenost? Jste z nich unešené, nebo spíše rozpačité?

5 komentářů:

 1. Zkoušela jsem, a musím říct že za tu cenu to pro mne zázrak teda opravdu není :/
  Jak píšeš, gelovky se správným štětečkem jsou mnohokrát lepší !!

  LENNY MALI .com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hlavně ty Gel intenza od L'Orealu. Ty jsou peckovní a ten štěteček u nich je taky skvělý!

   Vymazat
 2. tiež súhlasim, že štetec a gelovky su ovela praktickejsie na aplikaciu a vytvorenie akehokolvek vzhladu liniek. S výdržou mám ten istý názor, pri testovaní som ju skúšala dávať aj do vnútornej linky a výsledky boli viac než uspokojivé a prekvapivé. Absolútna výdrž niekoľko hodín, čo je v mojom prípade neskutočný zázrak :). Inak pigmentácia na jedničku, konzistencia na štvorku a aplikátor mne vôbec nesadol. Zaujímavý produkt, ale ako stálica by sa v kozmetickom kufríku neosvedčil

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za vyčerpávající komentář. Máš naprostou pravdu. Gelovky s dobrým štětečkem jsou univerzální a dobré se dají sehnat i za třetinovou cenu než tyhle od Benefitu. Ale tím, že ráda zkouším nové věci, mě to nijak nemrzí :)

   Vymazat