sobota 23. května 2015

Kam zajít: KoČIČÍ kavárna

Mám tu pro vás opět tip na to, kam v Praze vyrazit. A pokud shodou okolností milujete kočky, tak tohle je místo právě pro vás.

KoČičí kavárna se nachází na Smíchově ve Vodní ulici, cca deset minut pěšky od Anděla. 
Uvnitř na vás kromě příjemného interiéru čeká i několik (myslí, že šest) kočiček, které se s vámi rády pomazlí a když ne, tak se alespoň nechají podrbat a pozorovat.


Byla jsem z celé kavárny i kočiček absolutně unešená. Kočičky jsou krásné, roztomilé, čisťounké. Celá kavárna působí útulně, mají dobré dorty a oba majitelé jsou velice milí a odpověděly na všechny moje všetečné dotazy ohledně koček.


Nejvíc se mi na celé kavárně líbí, že kočky mají uvnitř i domeček, do kterého si můžou zalézt když nemají náladu na lidi. Jinak se kolem promenádují naprosto nenuceně a vypadají opravdu spokojeně a nevystresovaně. Je jasné, že tohle není pro všechny kočky, protože některé nemají lidi tolik v lásce.. ale všechny, se kterými jsem se v této kavárně měla tu čest potkat, byly přátelské.


Nejroztomilejší bylo kočičí miminko, které jsme s kamarádkou pořád muchlaly a tahaly. Taková malá prdelka, muselo mu být sotva pár měsíců. To jsem si hned zavzpomínala na to, když byl Michael malinkatý, ten kotěcí věk tak rychle uteče.


Zkrátka a dobře, z kavárny jsem byla unešena a určitě se tam brzy zase chystám. Pokud milujete kočky a třeba ždnou doma mít nemůžete, běžte se aspoň pomazlit s těmahle, fakt to stojí za to!

5 komentářů:

 1. Tam se chystám až budu zase v PRG. Ten nápad je boží !
  Lenny Mali i Danmark

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono jich je už po Praze víc, myslím že tři. Do těch dalších se taky chystám :)

   Vymazat
 2. Paneboze, jaktoze to nevim, ze je to na Smichove! Mam tam skolu a vedela jsem jen o te v Krizikove ulici :-O o duvod vic jit do teto a mnohem drive!

  OdpovědětVymazat