sobota 25. dubna 2015

Uvedení Urban Decay do Sephory

S Urban Decay produkty se teď na internetu roztrhl pytel. A to kvůli tomu, že tahle americká značka konečně dorazila i k nám, do české Sephory! Už bylo na čase...

Nějaké věci od UD už mám delší dobu, buď jsem si je přivezla z USA, nebo objednala přes internet. Na paletky Naked 1 a 3 nedám dopustit, tužky na oči jsou bezvadné a jejich Supercurl řasenka je jednou z mých oblíbených.


I když už to, po čem jsem nejvíce toužila, doma dávno mám, přesto jsem neodolala a vypravila se v den uvedení do Sephory v Palladiu. U stojanu byla fronta jak na banány a všechny ženy sem přišly obhlédnout novinky. Ač jsem se tam dostala až večer, příjemně mě překvapilo zásobování obchodu, všeho byl dostatek a nic ještě nebylo vyprodané.


Bylo jasné, že neodejdu s prázdnou. Původně jsem měla zálusk na Naked skin concealer, ale odolala jsem, protože mám teď v zásobě několik korektorů a tak jsem se rozhodla počkat, až mi aspoň nějaké z nich dojdou. Čeho ale zásoby nemám, je makeup. Jeden mi právě došel, druhý mi akorát dochází a tak mám aktuálně jen Bourjois CC cream a Sephora makeup, který je na mě zatím moc tmavý. Na léto pak ještě pořídím tónovací krém od Dermacolu, který se mi loni osvědčil, ale uvítala bych něco na meziobdobí. Makeup Naked Skin byl jasnou volbou. Vyzkoušela jsem ho zatím asi jen dvakrát, zatím se snažím opravdu dopotřebovat můj aktuálně ještě světlý Match Perfection od Rimmel, protože takový zbyteček do další zimy schovávat nebudu. 

Zaujala mě barevná řada makeupů, kde jsou celá čísla se žlutým podtónem a poloviční jsou s podtónem růžovým. Já osobně mám trojku, protože jsem celá žlutá. 


Protože za nákup nad jistou částku byla mini rtěnčička, nemohlo zůstat jen u make-upu. Pořídila jsem ještě tento Heavy metal Glitter eyeliner, který je úžasný svou koncentrací třpytek a v kombinaci s černou linkou to bude pecka. Mám ho v odstínu Spandex, dostupných je jich tuším celkem pět.


Posledním úlovkem byly stíny v odstínu Loaded, což je nádherná měňavá tmavě zelená. Ze stínů jsem celkově byla moc nadšená, i když mě obvykle mono stíny nechávají chladnou. 

Všechno mě to poslední dobou láká ke experimentování, kdybych měla každé ráno čas, pořádně bych si s líčením vyhrála. To ale bohužel časově vyjde jen někdy. 

Co vy, zkusily jste něco od Urban Decay? Je něco na vašem wishlistu?

3 komentáře:

 1. Ten makeup vypadá dobře :)

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

  OdpovědětVymazat
 2. Já si právě koupila svůj první Primer Potion a je fakt skvělý. :) Určitě bych výhledově ráda i nějakou Nakedku, ale vždycky se najde něco, za co ty peníze utratím radši. :D

  OdpovědětVymazat
 3. Wow, ta trpytiva linka je uzasna ! A v kombinace s cernou to bude bomba :)

  LENNY MALI .com

  OdpovědětVymazat