úterý 21. dubna 2015

Představení novinky Sunkiss Jelly od L'orealu

Minulý víkend jsem se díky pozvání Kačky zúčastnila akce s L'orealem při příležitosti představení nového produktu - postupně zesvětlujícímu Sunkiss Jelly.


Akce se konala u vody ve veslařském klubu Slavia zrovna v den, kdy bylo teplo a svítilo sluníčko. To se hodilo, protože se akce konala z části uvnitř a z části venku. 
Uvnitř jste si mohly za pomoci kadeřníka produkt přímo na sobě nechat vyzkoušet, dát si něco dobrého k jídlu nebo pití a venku jste mohly posedět na houpačkách nebo piknikových dekách a poslechnout si hudbu, která se linula od mixážního pultu. No linula... chvílemi řvala tak, že jsme ani neslyšely vlastního slova a musely se vzdálit pokud jsme si chtěly popovídat.


Kromě již zmíněné Kačky, jsem se na akci seznámila i se Stáňou, jejíž blog už také nějakou dobu sleduju.


Abychom se ale dostali k hlavnímu smyslu události i tohoto článku- novému produktu na vlasy od L'Orealu.
Sunkiss Jelly je krémové konzistence a má se vmasírovat do suchých vlasů. Produkt se zaktivuje zahřátím- vlasy tedy potom vyfénujte nebo je vystavte na sluníčku. Při pravidelném používání by Jelly mělo docílit toho, že budete mít vlasy vyšisované jako od sluníčka.


Výhodou tohoto způsobu je především to, že požadovaného odstínu dosáhnete postupně až po několika použití. Nestane se vám tak snadno, že to přeženete.
Přípravek by měl být pro vlasy taky velice šetrný a neničit je. No uvidíme. Trošku zesvětlení hlavně u konečků a kolem obličeje bych chtěla, takže se pustím do testování.


Centrem pozornosti (jako vždy a všude) bylo občerstvení. Já byla nejvíce nadšena z domácího citronového sorbetu.Takhle produkt vypadá. Mně nejdříve zarazilo, že je tuba docela malá. Po prvním vyzkoušení ale mám pocit, že na celé vlasy člověk opravdu nespotřebuje tolik, ale uvidím jak rychle bude pryč.


Uvidíme jak to bude fungovat. Pokud chci ale nějaké výsledky, budu se muset donutit k nějakému pravidelnému požívání- a to vy víte, že vlasům já tolik času nevěnuji. Ale zkusím to a potom určitě podám report!

Žádné komentáře:

Okomentovat