čtvrtek 26. března 2015

Tři pekelné věci od Rival de Loop

Není tomu tak dávno, co jsem u nás v Rosmannu objevila nový stojan s kosmetikou Rival de Loop. Hned jsem tam musela nakoupit několik věcí, které můžete vidět v původním článku tady. 
Jsem tu konečně s první částí recenze, ke které jsem se nemohla vůbec dokopat- jsou to tři věci, za které prosím vás ani tich pár korun nedávejte, protože jsou absolutně na prd. 


Začneme tužkou na oči v odstínu Mystic Brown. Barva krásná, tužka krásně měkká. Potud dobrý. Ona se ale bohužel na tom víčku nikdy pořádně neusadí a neuschne! No a s jakýmkoliv primerem ji za pár hodin najdete slitou ve vráskách na víčku. A přes to vlak nejede.

Linky ve fixe vypadaly ze začátku velice nadějně. Hrot skvělý, nádherně se mi s ním pracovalo a linka byla nakreslená jedním tahem. Taky se nijak nerozpouštěly a nikam neroztékaly. Potud taky dobrý. Pak se ale stalo něco, co jsem snad ještě nikdy nezažila. Mám dost takový převislý víčka, takže když hodně otevřu oko, nebo se podívám nahoru, linie řas se mi dotkne kůže nad očním důlkem. No a v tu chvíli jsem cítila, jak je ta linka lepkavá a nejen že se začala lehce obtiskávat, ale dál a dál lepila a já to cítila při každém mrknutí. Možná pro někoho s jiným tvarem očí by tahle fixa byla bez problému, pro mě bohužel propadák.


A do třetice všeho hrozného tu je ještě třpytivý eyeliner- haha, nevím co jsem si myslela, že to bude třpytivý souvislý nános jako linky od Urban Decay? Tak to není no.. Je to průhledný gel s hustotou třpytek 1 na metr čtvereční. Abych jich dostala vůbec takhle pár, co je na obrázku, musela jsem hrot namáčet asi třikrát. No prostě tragédie.

Proč si vždycky myslím, že najdu nějaký super levný skvělý produkt u nějakého takového pochybného stojanu? Nakonec to jsou jen vyhozené peníze. Ještě že to je vše tak super levné a ani mě to tak nemrzí. Každopádně tyhle výtvory letěj do koše, nebudu je tu schovávat když jsou na nic. Že jo? Máte někdo z téhle řady něco oblíbeného. Zatím laky na nehty nevypadají špatně.. O těch ale až někdy příště. 

2 komentáře:

  1. Toho tužkostínu je škoda, srdíčko na ruce vypadá krásně.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Že jo.. taky se mi moc líbil, je to fakt pech.

      Vymazat