úterý 10. března 2015

Nové brýle

Všichni ostatní brýlatí, brejlouni, čtyřočka a jak jinak se nám ještě nadává, pochopí, kolik je to radosti, když máte nové brýle. Nejen mnohem lépe vidíte, ale taky máte radost, jak vám to v nich sluší! 


Po čtyřech letech nošení mých černých plastových Converse brýlí, jsem věděla, že se v tomhle typu cítím nejlépe ze všech. Už ale měly to nejlepší za sebou a tak bylo na čase upgradeovat nejen dioptrie, ale i obroučky. 

Hledala jsem nějaké podobné a přeci trošku jiné, které mi zase vydrží několik let. Už několikrát jsem byla v showroomu easy optic u nás na I.P.Pavlova, Jeff si tam koupil brýle s potom i dvě z mých kamarádek. Teď přišla s vybíráním řada na mě. 
Mají tam několik značek- Converse, RayBan, Vogue, Dolce&Gabbana a Prada. Všechny jsou za velice rozumnou cenu. Při výběru jsem se trochu stojanu Prada vyhýbala, protože přeci jen jsem student a nechtěla jsem tolik utrácet. 


Pak jsem si ale tyhle vyzkoušela a bylo rozhodnuto. Úžasně mi seděly a líbily se mi hned na první pohled. A tak jsem si řekla- do brýlí se vyplatí investovat, ne? 

No a tak je mám, vidím dobře a moc se mi líbí. Taky jsem ráda, že na nich ta značka je uvedena tak decentně, protože mi to přijde vkusnější a taky nechci aby to přitahovala tolik pozornosti od mého obličeje a očí (od toho mám totiž prsa :D ).


Jinak jsem byla samozřejmě nadšená z luxusní krabičky a pouzdra, hezké krabičky se vždy hodí na cetky. 

Mám radost a vám určitě optiku můžu  doporučit. Aby bylo jasno, za propagaci mi nikdo nic nedal, jen jsem prostě moc spokojená s jejich službami, milým personálem a skvělým přístupem.

Žádné komentáře:

Okomentovat