čtvrtek 5. března 2015

Návrat do Londýna - plány

Z ničeho nic jsme se s kamarádkou rozhodly, že potřebujeme vypadnout z Prahy a vymyslely si, že se na konci března vypravíme na prodloužený víkend do Londýna. Mám ráda, když mám něco na co se můžu těšit a teď je to právě tenhle plánovaný výlet, který mi vykouzlí na tváři úsměv, jen co na něj pomyslím.
Z prodlouženého víkendu se stalo defakto pět dní, protože tam budeme od pátku do úterý. Nepochybně to bude pět dní plných okukování památek, jídla, káviček a všech skvělých věcí, tady je ale koláž toho, na co se těším ze všeho nejvíc:

london

První věc, která mě napadla, bylo, že musíme jít do Warner Bothers studií na Harryho Pottera. Asi to o mně většina z vás neví, ale na HP jsem vyrostla a ty knihy i filmy budu milovat až do smrti. Sice nemusím mít doma Harryho hůlku a plakáty Nebelvírskýho famfrpálovýho týmu na zdi, ale pořád jsem hardcore fanda. Návštěva filmových studií pro mě tím pádem bude splněný sen. Už máme tour zabookovanou a zaplacenou- co na tom, že stála půlku ceny letenky... a co na tom, že je momentálně libra 37 korun (?!) - žijeme jen jednou!

Taky se těším až v Londýně omrknu Primark a nakoupím tam minimálně zásobu punčoch a legínů. Určitě neminu Boots a omrknu pořádně všechno od Soap and glory, Revlonu a ukořistím konečně něco od Collection, která se nikde jinde než v UK nedá sehnat.
Kdyby mi do cesty přišlo nějaký SpaceNK, taky bych se nezlobila.

Těším se na brouzdání uličkami, na to až se zase omylem nechám přejet autem, protože se automaticky rozhlížím nejdřív napravo, až si dám někde tradiční anglickou snídani, nebo sendvič a džusík v Pret.

Do tý doby mě ale čeká docela nabitý kalendář prací a školou, ale mám se na co těšit a to je hlavní.
UŽ ABY BYL KONEC BŘEZNA!

2 komentáře:

  1. To je super plan. Drzim palce, aby si si to tam poriadne uzila a uz teraz sa tesim na clanok o tom co si tam kupis :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Tentokrát jsem s penězi na štíru, takže to taková sláva asi nebude, ale uvidíme:)

      Vymazat