sobota 7. března 2015

Clean Whipped creme foundation od Covergirl (defakto Whipped Creme od Max Factor)

O tomhle make-upu jsem psát nechtěla, protože se Covergirl u nás, ani jinde v Evropě neprodává a make-up si asi jen tak někdo bez vyzkoušení přes internet neobjedná. Ale! Došlo mi, že Cover girl je vlastně sestra Max Factor a u nás se tento stejný make-up prodává pod názvem Whipped Creme.
Jsem teď u něj úplně na dně a zbývá mi ho jen na pár použití, tak už je nejvyšší čas na sepsání recenze.

Hezkej chlap, že jo?

Vzhledem k tomu, že jsem se mu dostala na dno, dá se z toho vydedukovat, že mi make-up vyhovoval. Jinak bych se k jeho vypoužívání asi nedokázala přinutit. Má na mě krásnou zimní barvičku, na fotce je vyfocen na ještě docela opáleném hřbetu ruky, teď jsem oproti tomu jako běloba. V létě bych tenhle odstín 320 mít nemohla, ale na zimu byl skvělý.
Textura je opravdu zvláštní, jak plyne z názvu, je našlehaná- přirovnala bych to k textuře pribináčka. Chvíli mi trvalo, než jsem se s ní sžila, ale pak jsem to vykoumala a našli jsme si k sobě cestu.
Klíčem je podle mě dobrý štětec a hlavně, nenanést toho příliš mnoho. On sice make-up krásně splyne s pletí a zmatní ji, ale ve větší vrstvě dělá trošku takový pudrový efekt a to se mi nelíbí, pořád chci na obličeji nějaký "glow".
Taky chci zmínit vůni, která asi není pro každého, ale mně připomíná marcipán. Samý jídelní analogie dneska...


Mám normální až smíšenou pleť a opravdu mi vyhovoval. Krytí je střední a to je přesně pro mě. 
Myslím, že se k němu příští zimu možná vrátím. (Pokud nepodlehnu blogerskému pudu a touze vyzkoušet všechno na světě) Na léto teď mám ale jiné, lehčí adepty. 

Nevím jak je to s odstíny u Max Factor verze tady u nás, dle webových stránek Max Factor, které jsou bohužel v zoufalém stavu, jsou u nás jen 4 odstíny. To se mi nezdá uspokojivé. Každopádně se ho chystám omrknout.

2 komentáře:

  1. Jé, tenhle odstín vypadá moc pěkně a nositelně. :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Je opravdu hodně světlý. Obávám se, že u nás asi takhle světlý nebude :/

      Vymazat