úterý 24. února 2015

Odměna za zkoušky - Sephora haul

Co by to bylo za konec zkouškového bez odměny, že ano? Letos byly zkoušky doslova pekelné, tak za to musela stát i ta odměna! Skoro dva měsíče, od našeho návratu z Ameriky, jsem se úspěšně vyhýbala Sephoře i drogériím. Ale jakmile povolil zkouškový nápor, byl čas na odměnu.

Odměnu ze Sephory.


Byla jsem tam celkem dvakrát a tohle jsem si odnesla. 
Chtěla jsem zkusit Sephora micelárku, protože právě nemám žádnou v zásobě až mi dojde Blanchette, kterou jsem dostala a právě jí používám. Slyšela jsem, že ta Sephorácká je údajně dobrá, tak jsem se pídila po jejím velkém balení. To neměli, ale místo toho mě zaujal tenhle bezoplachový micelární gel. Z nějakého důvodu mě fascinoval asi těmi bublinkami, tak jsem si řekla, že ho otestuju. Micelární vodu jsem vzala jen v malém balení. A už mám zase zásobu- třeba se mi něco z toho osvědčí.


Samozřejmě, byla zrovna- jako snad vždy?- akce na výrobky Sephora 2+1 zdarma. Tak jsem vzala ještě jeden odstín nových Sephora stínů Duo Reflects, konkrétně Hidden Treasure.

V tu chvíli ještě dobíhaly svátky bestsellerů, kdy Sephora nejdřív zdraží některé produkty exkluzivních značek, aby pak mohla udělat akci a zlevnit je :D. Ale je fakt, že Gimme Brow jsem ukořistila za docela fajn cenu. Je to moje první, tak jsem zvědavá, jestli stojí za ty zástupy skalních příznivkyň. No a to byl jeden nákup. Chtěla jsem mrknout i na Clarins olejíček na rty, ale na Národní nemají stojan s dekorativkou Clarins.

Pak jsem asi o týden později byla vtažena do víru ochání a achání nad novou Narsissist Dual intensity paletkou stínů. Už nějakou dobu stíny nenakupuju, mé dvě Naked mi dosud bohatě stačily. Ale poslední dobou mám čím dál tím větší chuť na něco výraznějšího, barevnějšího. Jako je tahle paletka.
Nechala jsem se zlákat až po přečtení asi čtvrté recenze a šla si pro ní. Jsem z ní nadšená, musím ještě vychytat techniku nanášení stínů namokro, což jsem dosud nikdy nedělala a tyto stíny jsou k tomu přímo určené. 


No a když jsem si pro tu nádhernou paletku dojela na Pankrác, co osud nechtěl, tu stojan s dekorativkou Clarins. Nikdy jsem od této značky nic neměla a nikdy mě nic nelákalo. Až teď ten olej. Už ten aplikátor mi přijde roztomilý a olej na rty zní jako něco, co rozhodně potřebuju.


Šla jsem si pro ten medový. Pak jsem si ale čuchla k malinovému a bylo vymalováno. Mňam!! Tenhle musí být můj. Nebarví a na rtech nelepí jako by lepil lesk, takže pro mě značka ideál. Nanášela bych ho nejradši každých deset minut, protože voní prostě božsky. Určitě si k němu aspoň čichněte, až na něj narazíte. 


A tady je ta kráska v celé své nádheře. Obal, který je do dvou vteřin upatlaný- to Nars umí a ani tentokrát nezklamal. Komu by to ale vadilo, když ty věci jsou tak strašně krásné. :)


Stíny mají vážně nádherné barvy a nejradši bych si s nimi hrála od rána do večera. 
Taky jste některá podlehla? Pokud ještě ne a brousíte si na ní zuby, tak rychle, je to limitka! :)

8 komentářů:

 1. Na ten micalární gel jsem dost zvědavá! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No to já taky, zvlášť když má být bezoplachový- takže asi se má použít stejně jako micelárka na tampónku.. no uvidíme.

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. Mě opravdu nalákala až ta vůně. Je nádherná.
   Prý teď něco podobného přinesl i YSL, tak to taky musím omrknout i když tam jen u mrkání zůstane, dvě tak podobné věci nepotřebuju.

   Vymazat
 3. Kolik u nás stojí ten zázračný olej na rtíky? Paletka od Nars je úžasná. Doufám, že bude vyprodaná, než dorazím do Prahy, jinak bych si jí musela koupit :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Docela mě příjemně překvapila, myslím, že stál 470, čekala jsem to horší.
   Ta paletka je krásná. Sice po ní nebudu sahat každý den, ale ve sbírce se vyjímá moc pěkně :)

   Vymazat
 4. Bezoplachový gel zní vážně zvláštně. Já si myju obličej i po micelárce, takže bych ho asi bezoplachově taky nepoužívala. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi tím chtěli říct, že to není klasický gel na mokro. Ale já po micelární používám ještě tonikum, takže jí taky smývám.

   Vymazat