čtvrtek 4. prosince 2014

Souboj očních odličovačů

Nechala jsem se nedávno zlákat a pořídila si pro změnu odličovač od Garnieru, co kdyby byl lepší než ta Mixa, co jí pořád nábožně používám. Teda aspoň ségra tvrdí, že lepší je..  tak jsem se tomu rozhodla podívat na zoubek.


Vybrala jsem si den, kdy jsem měla poměrně, na mé poměry, silně nalíčené oči. Z předního pohledu na levé oko přišla Mixa (namodralá) a na pravé Garnier. 

Takhle to vypadalo po přiložení na pár vteřin. Oba líčidla rozpustili, Garnier je ale více rozmazal. 


Takhle to pak vypadalo po krátkém zašmudlání.


Mixa mi stále přijde lepší, zdá se mi, že lépe "dostane" i ty linky a řasenku uvízlou mezi kořínky řas. Oba dva jsou z tich nejméně mastných odličovačů, ale Garnier je v tom naprosto bezkonkurenční, je opravdu nemastný, nestane se vám s ním, že pak otevřete oko a máte zamlženo. Oproti tomu se ale hůř spojují jeho složky, musíte třást opravdu silně a rychle aplikovat na vatový tampónek, aby se vám složky rychle nezačala oddělovat.


Garnier jsem teď dopotřebovala úplně celý a musím říct, ze mi došel výrazně rychleji než mi dochází vždy Mixa. Mixa je o trochu dražší, takže možná to cenově ale vyjde na stejno.

Výsledkem je, že zůstanu u Mixy, ale Garnier rozhodně není špatný a kdyby byl třeba v akci, nebudu se mu bránit. Nenafotila jsem již úplně odlíčené oči, ale oba odličovače byly po pár tazích schopny odstranit všechno, takže můžu je doporučit oba- pokud chcete totálně nemastný, běžte pro Garnier, pokud chcete nejrychlejší komfortní odlíčení, Mixa je pro mě stále jedničkou.

5 komentářů:

 1. Hej! To jsem přesně chtěla napsat já! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to promin! :) klidně taky napiš, chci slyšet něčí jiný názor! :)
   Vyšlo ti to stejně? :)

   Vymazat
 2. Nezkousela jsem ani jeden, pouzivam ziaju.

  Www.style-and-smile15.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. zajímavé produkty :-)

  Zvu tě na mou giveaway o super skřipce do vlasů - http://talktomymoustache.blogspot.cz/2014/11/linziclip-giveaway.html :-) <3

  OdpovědětVymazat