sobota 27. prosince 2014

Nezbytnosti na čtrnáctihodinový let

Když zase po čase někam cestuju, napadlo mě, že bych mohla vyfotit, co si beru na palubu a co  se řadí mezi moje nezbytnosti na dlouhé cestování. Letos to snad stihneme v rekordním čase, pokud se nic nepokazí, tak na cestě budeme "jenom" 14 hodin. 

Tak jsem věci včera při balení vyfotila a teď, když sedím v letadle, někde nad Atlantikem v letu z Mnichova do Toronta, přišel ten správný čas, abych vám o nich něco řekla. Samozřejmě nejdůležitější věcí je pas, peněženka, mobil a iPad. Ty na fotce nejsou. Dále jsem si ale přibalila masku na spaní a pár kousků kosmetiky, které jsem dokonce už stačila i využít. 


Odličovací ubrousky Olay jsem použila na odlíčení tváře, abych si v průběhu letu mohla udělat takový malý spa treatment a pořádně zhydratovat pleť. Každý ví, že v letadle je vzduch hrozně suchý a vysušuje pleť. Takže jsem se odlíčila, namazala obličej vzorečkem krému z Lushe, pořádně namazala rty Carmexem, ruce vydezinfikovala a namazala dvojkou z the Body shopu.

Taky mám s sebou voňavku v atomizéru, ale na palubě ji používat nebudu, nesnáším na ostatních, když jsou třeba v letadle moc převonění. Po nějaké době i z hezké vůně může začít bolet hlava, když je dost intenzivní. A natož potom po takovém nějakém kořeněném arabském smradu, kterým se nás posledně snažil omámit chlap sedící za námi. Hrůza!

Taky tu mám ještě intimní ubrousky, co kdybychom třeba let nestihli a cesta by se protáhla, to by pak určitě posloužily. No a nakonec tu je zrcátko, řasenka, tužka na oči a mini BB cream, to až se rozhodnu před doletem ze sebe třeba udělat trochu člověka. A možná taky ne, ona už stejně bude tma :).

Doufám, že jste si užili Vánoce, já tenhle článek píšu v pondělí v letadle, takže jaké byly mé Vánoce ještě netuším. O tom ale poreferuji příští týden, nebojte. :)

Žádné komentáře:

Okomentovat