neděle 21. prosince 2014

Nedělní nehty III.

Nějak jsem se v poslední době rozjela a nehty lakuju jako o život. Glitry a třpytky mě teď hlavně v zimě baví, jediné co je na nich na nic je, že se z nehtů hrozně špatně dostávají. Já si vždycky stejně ale poslední den lak na všech nehtech oloupu, ale pšššt! Je to rychlejší než odlakování, asi to neni nejšetrnější pro nehty, ale po několika dnech nošení mi povětšinou jde lak z celého nehtu krásně sloupnout. Mám podezření, že za to může nadlak Seche vite, díky kterému celá vrstva na nehtu drží v celku a neloupe se po kouscích.
Mám totiž takovou obsesi, že pokud už mám jeden nehet trošku porušený a je to vidět, musí všechny dolu. A to nepočká, než dojdu domu, že jo..


Dnes tu pro vás mám ukázku využití glittrového laku Glitter Bomb- 018 Disco Fever od Rimmelu, který ve skutečnosti vypadá ještě zajímavěji než na fotkách, protože je složený z jednotlivých čtverečků, které se lesknou do všech možných barev. Jako podklad jsem zvolila lak Gray's Anatomy od wet n wild, který v lahvičce vypadá šedě, ale na nehtech se ukáže jako takový lila fialovo stříbrný a moc jsem si ho poslední dobou oblíbila.


Podívejte se určitě na tyhle Glitter Bomb laky od Rimmelu, mají i krásný vánoční- červeno zelený. Kdybych už podobný neměla, hned po něm skočím! :) 

Hezkou neděli! Já už balííím!

5 komentářů: