sobota 13. prosince 2014

Lipstick challenge, týden třetí

konečně se dostávám k tomu, abych zveřejnila rtěnky z minulého týdne. Teď už je konec i čtvrtého týdne, takže celé měsíční challenge! Příští týden uvidíte fotky z tohoto týdne a je hotovo!

Teď se ale vraťme k minulému týdnu:

Pondělí: Dermacol Longlasting lipstick v odstínu 14 - hezká podzimní, zimní barva, ve skutečnosti je tmavší a více do hněda než na této fotce. Škoda, že ten obal se za chvíli ošoupá a nevypadá zrovna reprezentativně.


Úterý: fresh Sugar v odstínu Honey - alespoň zabarvený balzámek, když jsem na výraznou rtěnku neměla náladu


Středa: Revlon Lipbutter v odstínu Creme Brulé. V létě jsem ho použila a zděsila se, cože jsem to minulý rok nosila, že v tom vypadám příšerně. Ono evidentně v létě takovouhle tělovku mít nemůžu, protože vypadám jako utopenec, v zimě mi to k pleti jde ale mnohem víc.


Čtvrtek: Nic.. oops. Jediné vynechání za měsíc, to se dá odpustit, ne?

Pátek: Bourjois Rouge Edition Velvet v odstínu Pink Pong - o té už jsme mluvila tolikrát. Když je venku hnusně a zima, prozářit den výraznou rtěnkou, to já můžu.


Doufám, že si užíváte sobotu! já jsem akorát na cestě na Vánoční trhy do Drážďan. Děsím se, že tam bude milion lidí a navíc Čechů :D ale aspoň se podívám do Primarku a konečně poprvé do Kiko ;). 

2 komentáře: