sobota 20. prosince 2014

Lipstick challenge, týden čtvrtý

A naposledy tady máme výčet rtěnek, které jsem na sobě měla minulý týden.

Pondělí: Sephora Cream lips stain v odstínu 1 - moje obíbená červená, která krásně drží a je na rtech příjemná. Škoda, že z jejich nabídky jsou použitelné jen dvě barvy, jinak bych si koupila všechny.


Úterý: Wet n' wild Megalast lipstick v odstínu Cherry picking- krásná třešňová barva, která krásně drží, akorát má hrozně dobitý obal. Tyto rtěnky jsou strašně levné a proto se to odráží na obalu, tenhle bych se i styděla před někým vytáhnout. Možná si za ty dva nebo tři dolary koupím novou, protože ta náplň za to opravdu stojí.


Středa: další wet n' wild rtěnka, tentokráte Megashield v odstínu Make me blush. Tak trošku devadesátky, broskvovo zlatá barva na rtech je trošku úlet. Ale dalo se to a aspoň mě tahle challenge donutila ji zase vytáhnout.


Čtvrtek: Rival de Loop Young lipliner v odstínu Rosewood a přes to Almay lesk Just plum. Asi nejméně oblíbené kombo tohoto týdne. Tužka sama o sobě vypadala, že docela vydrží, ale když jsem přidala lesk, výdrž byla bídná. Tužka je sama o sobě hodně tvrdá a hodně zvýrazňuje každou nedokonalost na rtech. A to i když jsem jí nanesla hned po peelingu rtů.. Asi to můj favorit nebude.


Pátek: Rimmel Provocalips v odstínu I'll call you. Nemohla jsem odolat a po tom co u mě červený odstín dosáhl jackpotu, koupila jsem i tuto růžovku. Držela od rána od devíti hodin až do večera, kdy jsem ji odlíčila po příchodu z práce. Bez opravy! Přísahám. Za mě jen jedno - wow!


No a to je konec mé měsíční #lipstickchallenge. To jsem si zace něco vymyslela.. ale stálo to za to, bavilo mě to a donutilo mě to více svou sbírku rtěnek používat. Bála jsem se, že budu mít po celém měsíci vysušené a popraskané rty, ale vůbec. Přes noc jsem je namazala jako obvykle a rtěnkování se na nich nijak nepodepsalo. 

4 komentáře:

 1. Náhodou mně se na tobě ta broskvovo-zlatá kombinace moc líbí. A teda výdrž těch Provocalips je super. Prodávají se už i u nás?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dekuju moc! Ja jsem ty Provokalips koupila v Čechách. Maji je v Rossmanu:)

   Vymazat
 2. To naprosto souhlasim, ta broskvová se k tobě maximálně hodí :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dekuju, ale připadala jsem si trosku jako z osmdesátek/devadesátek :D

   Vymazat