čtvrtek 25. prosince 2014

Co mě poslední dobou potěšilo

Mám tu téma nevánoční, ale chtěla jsem vám ukázat, co mi poslední dobou udělalo radost, je to jen pár takových obrázků z mého života.

Radost mi udělala velká účast na demonstraci 17. listopadu, kde jsme všichni společně ukázali červenou kartu našemu prezidentovi za jeho nedůstojnou reprezentaci našeho státu.


Teď hned z jiného soudku :D potěšila mě tahle sada miniaturek (už jsem říkala, že miniaturky miluju?) od Jeffa k svátku. Frosted cranberry voní nádherně!


Dalším dárkem k svátku, tentokráte od ségry byl Bublegum scrub na rty, který jsem si přála, protože mi moje miniatura od fresh dochází. Už jsem ho zkusila, voní a chutná božsky.


Taky jsem dostala orchidej! Od táty. Musela jsem si ji vzít do práce, aby mi ji kocour nesežral a neotrávil se, ale v práci se jí evidentně daří skvěle, protože pěkně rozkvetla.Jeden z mých nejoblíbenějších, nově objevených podniků poslední dobou je určitě Sweet&Pepper days, vždy si tam dávám vanilkovou Coca Colu a mini bacon-cheeseburgery, dobrota! Mají nádherný interiér a návštěvu rozhodně doporučuji!:)


Silva byla v Thajsku a dovezla mi tyhle sladký asijský věcičky. Je to maska a BB cream, doufám, že mě to nevybělí, ale na zkoušku se moc těším.


Koukám, že ty věci ke mně přicestovaly z celého světa - tahle konkrétně až z Austrálie, odkud mi ji přivezla Terka. Je to takový víceúčelový balzám, ať již na popraskané rty, lokty, suchá místa, štípance, škrábance.. Serepetiček mám sice hodně, ale něco takhle multifunkčního léčivého mi doma chybělo. A navíc je vyroben z papáji!


Konečně mám tuhle krásnou vůni doma. Toužila jsem po ní už dalo by se říci, tři roky - a konečně jí mám, díky Anetce i za super cenu. Jsem z ní nadšená a nepoužívám teď skoro nic jiného.


Tak tohle bylo pár většinou materiálních věcí, které mi udělaly radost. Mimo to mě také radost pořád dělá kocour, který je snad čím dál tím roztomilejší každým dnem :). A taky to, že konečně můžu na pár dní vypustit školu i práci a i když potom budu muset dohánět, vím, že to potřebuju. Ještě abych se na dovolené snažila číst povinnou literaturu, to mě ani nehne :).

Doufám, že si taky užíváte vánoční svátky a papa zase v sobotu ;)

Žádné komentáře:

Okomentovat