neděle 30. listopadu 2014

Úlovky z drogérie

Za poslední, dejme tomu měsíc a půl, jsem se snažila moc neutrácet a šetřit si peníze na utrácení v prosinci. Ale několikrát mě i přes to nohy zavedly do drogérie a já tam pořídila pár věcí.
Přináším vám jednu jedinou příšerně nekvalitní fotku na umělém světle, když je ale světlo přes den na draka, nedá se nic dělat..
Začnu asi s Essence. Víte, já tuhle značku moc nemusím. Nemám náladu a trpělivost hledat poklad v kupce sena- rozumějte, v kupě nepigmentovaných stínů a tvářenek.. Když jsem ale viděla u Petry Lovely hair recenzi na tyhle gelové tužky na oči, tak jsem se nechala přesvědčit. Moc jsem si totiž oblíbila barevné tužky na oči na ty dny, kdy pospíchám a nechci ztrácet čas se stíny a tekutýma linkama. To pak máznu třeba zelenou linku na horní řasy a je to. Zpátky k tužkám. Když jsem jednu zkusila na ruku a po pár vteřinách jsem ji už za boha nemohla sedřít, bylo rozhodnuto. Brzo tu o nich uslyšíte.

Nebyla jsem nikdy moc na kontrurovací tužky na rty. Poslední dobou mě ale po různých blozích zaujalo několik odstínů tužek od MAC (Beet!!) a než do nich půjdu, chci si zkusit jestli se vůbec sžiju s celým tim tužkovacím konceptem.

Nepotřebuju víc laků na nehty a červených rtěnek také ne. Ale tyhle třpytkaté laky od Rimmelu mi vážně padly do oka a Eva z Rouge collection byla úlovkem ve slevě v Rosmannu.
O Provocalips od Rimmelu chystám článek, prozradím ale, že podle mě je to pecka.
Poslední věcí je už jen průhledný gel na obočí taky od Rimmelu... Hmm, koukám, že jsem si Rimmel nějak oblíbila.

No a teď už je asi fakt čas na nákupní stopku až do výletu do Ameriky. To už je za tři týdny, to bych mohla vydržet.. I když vlastně, potřebuju si ještě koupit kabát.. A další odstín Provocalips možná? :D

5 komentářů:

 1. Moc pěkné nákupy. Nejvíc mne zaujaly ty glitrové laky od Rimmelu. Těším se už na recenzi.

  Maru Giveaway o sadu Konad Care

  OdpovědětVymazat
 2. Já se těším na Provocalips. U Lily Pebbles jsem četla, že je hrozná, protože se ze rtů nedá vůbec sundat. :D

  A Evu mám taky!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já vím!!! Taky jsem to četla, ale nechtělo se mi to věřit.. tak jsem to zkusila, ale žádný problém, dvoufázovým odličovačem to šlo dolu úplně samo, takže to moc nechápu... :) třeba měla vadný kus..

   Vymazat