úterý 11. listopadu 2014

RECENZE: Got2B objemový pudr na vlasy

Věřte, nevěřte, tenhle článek jsem měla připravený v konceptech už určitě půl roku. Začalo to tak, že jsem se vloni v zimě viděla s kamarádkou, která měla nejen nový krásný účes, ale naprosto neskutečný objem ve vlasech. Doporučila mi pudr do vlasů od L'oreal, který má od kadeřnice. Protože mě její vlasy tenkrát opravdu dostaly, pudr se ihned vyšplhal na top příčky mého tehdejšího wishlistu. Potom jsem ale v drogérii narazila na tenhle od Got2b a tak jsem po něm sáhla.


Párkrát jsem ho použila, pak jsem na něj zapomněla a byl mi připomenut až minulý měsíc, když jsem byla na setkání blogerek se Schwarzkopf a kadeřník nám jeho použití názorně demonstroval. Od té doby jsem ho zase několikrát vytáhla a jsem připravena vám podat report, co si o tomto produktu myslím.

Používá se nanesením ke kořínkům vlasů, kterým tímto dodá okamžitě objem.
Podle mě je pudr skvělý na kratší vlasy, u dlouhých těžkých jen tak něco objem neudrží. Netvrdím ale, že nic nedělá. Přidá do účesu určitou texturu, vlasy nejsou tolik splihlé a pokud máte rovné vlasy jako já, tak vás tohle bude lákat jako mě.


Jako nevýhodu ale vidím, že nejde vyčesat. Zbavíte se ho až když vlasy umyjete. Takže pro mě přichází v úvahu až druhý den po umytí, když vím, že vlasy večer opět umyju. Pudr vlasy také trochu vysuší. To může být výhodou pokud je máte u kořínků mastnější, pokud jsou ale suché, neudělalo by to dobrotu. 

Pro mě je to ideální produkt pro kratší mastnější vlasy těsně před umytím. Pokud by se dal vyčesat, líbil by se mi mnohem víc. Proto jsem si právě více oblíbila jiný stylingový produkt, který vám ukážu zase někdy příště.

Máte někdo doma tenhle pudr? Jste s ním spokojení?

Žádné komentáře:

Okomentovat