úterý 25. listopadu 2014

Give me more lip

Dneska jsem si připravila ukázku setu z americké Sephory, který jsem si objednala online. Sephora.com zatím bohužel do Čech neposílá, ale vzhledem k tomu, že do některých evropských zemí už ano, možná se brzy dočkáme. Já jsem využila toho, že mám kamarádku v USA a že budu mít možnost si tam svou objednávku příští měsíc vyzvednout.
Ani se neptejte, co jsem si všechno už takhle předem objednala, všechno ukážu až si to vyzvednu, ale napadlo mě, že předem ukážu jeden set, na který se těším nejvíce. Že v americké Sephoře seženete spoustu úžasných věcí asi vědí všichni. Spousta z nich jsou také za skvěle výhodnou cenu. Tenhle set například byl za $59. To není málo peněz, ale podívejte co všechno za tu cenu dostanete:

http://www.sephora.com/give-me-more-lip-P388550?skuId=1647205
Neuvěřitelné množství věcí luxusních značek. Větsina je v mini cestovní velikosti- to mě ale netrápí, protože chci vyzkoušet všechno a pokud bych mohla, tak si všechno rovnou kupuju v mini verzi.
V setu "Give me more lip" jsou dohromady produkty v ceně $192! A jich tam celkem 17. Jsem z toho úplně nadšená, nemůžu se dočkat až ho vyzkouším. Tohle je takový dárek ode mě pro mě k Vánocům. Protože kosmetika mě vždycky prostě potěší nejvíc.

Zvláště se těším na tekutou rtěnku od Hourglass, dva produkty od Tarte, a pak taky značek jako Laury Mercier, Kat Von D, Bite a Buxom, od kterých jsem zatím žádné produkty na rty nevyzkoušela. 

No bude to šťastný den, až tenhle set poprvé budu držet v rukách :D jsem blázen, já vím. ;)

Nakonec jsem vám ještě chtěla sdělit mé díky, protože blog přesáhl 100 000 shlédnutí, měla jsem z toho velkou radost. Při této příležitosti vyhlásím na konci prosince giveaway, do které vyberu věcičky v Americe. Myslím, že se máte na co těšit :).


1 komentář:

  1. Do teď jsem v podstatě nepochopila, proč se vánoční sety neprodávají také u nás. Měly by obrovskou oblibu. Sephora nemyslí racionálně :-(

    OdpovědětVymazat