čtvrtek 27. listopadu 2014

Ebay tip III.

Šperky celkově se opravdu na ebay kupovat vyplatí. Už jsem vám minule ukazovala náhrdelníky, dnes vám ukážu několikery náušnice, které jsem si tam objednala po velkém úspěchu s náhrdelníky.
Ceny jsou tam více než příznivé, výběr takřka bezmezný. 


Dříve jsem měla moc ráda naušniče visací, ale poslední dobou se mi více líbí "pecky", teda ne nějaké malé, ale zkrátka náušnice co sedí přímo na uchu. Dřív jsem byla šílenější, střídala jsem každý den jiné naušnice podle oblečení, ale poslední dobou střídám jen své právě oblíbené, povětšinou jsou v nějaké neutrální barvě, jako je černá, zlatá atd.

Modré a černé s kamínky byly podle mě vážně dobrý kup, protože například v Zaře, nebo H&M najdete celkově srovnatelnou kvalitu a ceny xkrát vyšší.

Za zmínku stojí rozhodně třetí pár, který je velice netradiční. Část s malými perličkami patří za ucho, větší perlička před ucho, vytváří to pěkný efekt. A myslim, že mě stály asi 60 korun.

Určitě se mrkněte, na stoprocent si tam něco vybere každá :).

1 komentář:

  1. tie modre su najkrajsie!

    Pozyvam na giveaway o Bioderma balicek, stylove hodinky a 50€ voucher, tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2014/11/mega-naj-naj-giveaway.html

    OdpovědětVymazat