úterý 18. listopadu 2014

2+1 v Sephoře

Už je to asi skoro měsíc, co měli v Sephoře akci 2+1 na exkluzivní značky. Zatoulala jsem se tam naprosto omylem a měla jsem v plánu jen tak mrknout novou benefití Majorette. A pak mi řekli o této akci a už nebylo úniku.
Tvářenku jsem nekoupila, protože jsem těsně předtím pořídila novou tvářenku do oranžova od Zoevy. Majorette mě ale okouzlila svojí konzistencí a texturou a stále je na mém wishlistu do budoucna.


Po obhlídnutí Benefití tvářenky a taky jejich úžasných vánočních setů (co bych dala za to, abych třeba jejich domeček s péčí o pleť našla pod stromečkem) jsem zamířila zčekovat nové Audacious rtěnky od Narsu. Už jich určitě máte dost, každý o nich básní. Ale vážně je proč o nich básnit. 
Chtěla jsem nějaký tmavý, třeba oxblood odstín. Přijde mi ale, že u nás (opět) selekci odstínů dost osekali a na výběr opravdu není mnoho. Budu se muset asi znovu podívat někde v zahraničí. 
Nachomýtla se ke mně prodavačka a chtěla mi pomoci, tak jsem jí řekla, že bych chtěla nějaký tmavý odstín. Ona se na mě podívala a říká: "ale to vám nebude vůbec slušet!". To mě docela namíchlo, řekla jsem jí, že tmavé odstíny běžně nosím a líbí se mi.
Jsem toho názoru, že když si člověk umí vybrat a hlavně to nosit, neexistuje, že by vám rtěnka neslušela. Nakonec jsem se teda uchýlila k opačnému konci spektra a vzala nude- starorůžový odstín Anita.


No a když už jsem měla jednu věc, tak vybrat další dvě abych využila slevy, byla nutnost. Sáhla jsem automaticky po They're real, kterou měli za stejnou cenu v balení se vzorečkem odličovače a miniaturkou Push-up lineru. Ten už mám doma ve velkém a tak jsem tenhle mini darovala ségře. Za stejnou cenu to je ale fajn koupě.

Po tom, co Lou z Getthelouk vychválila Aqua Brow, chtěla jsem ho vyzkoušet. Jsem z něj naprosto nadšená. Krásně se nanáší, barvu mi v Sephoře poradili ideální, výborně drží, nemizí, neroztéká se a navíc tuhle tubu budu mít určitě tak na dva roky každodenního používání. Je to moje první věc od MUFE, ale určitě ne na dlouho. 


A tady už je Nars Audacious Anita v plné kráse. Balení boží, magnetické, rtěnka s vytlačeným nápisem, polomatný finish a dlouhá výdrž. A tady je přímo na mně. (Omluvte mé šílené vlasy) Ač obvykle nude rtěnky moc nenosím, tuhle určitě budu!

6 komentářů:

 1. Ta rtěnka je nádherná a strašně moc ti sluší :) Já mám vyhlédnutou vánoční paletku od Too Faced, číhám ale na nějakou slevu, tak snad se nevyprodají...O aqua brow začínám taky pomalu uvažovat, jak všude slyším samou chválu, ale asi by mě štvalo, že se to musí někam dát a pak štětečkem nanášet... na to bych byla asi poránu lína :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc :)
   Jinak s tím aqua brow to zdaleka není tak hrozné, jsem zvyklá si dát makeup na hřbet levé ruky, tak to stejně tak udělám i s tímhle. Pak to jen vezmu odličovacím ubrouskem, nebo vodou s mýdlem. :)

   Vymazat
 2. Taky jsem využila akci v Sephoře :-) , ale já jsem si pořídila dva odstíny tekutých linek od MUFE a další tvářenku Nars do sbírky. Původně jsem měla taky v plánu jedny linky nahradit Aqua brow, ale neměli v mém odstínu :-/ takže příště :-)

  Maru UltimateChic

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám odstín 25.. linky taky musí být peckovní! Tohle je fakt mojí první věcí od MUFE, tak taky budu muset vyzkoušet další. Jaké barvy máš? Moc ráda si dělám barevné linky.

   Vymazat
 3. Prosím a jaký tedy máš odstín u toho aqua brow? :)

  OdpovědětVymazat