sobota 25. října 2014

Wellness víkend v Karlových Varech

Rozhodli jsme se s Jeffem využít ještě jeden z posledních víkendů hezkého počasí a v polovině září si naplánovali wellness víkendový pobyt. Přemýšlela jsem kam bychom mohli jet a napadlo mě, že jsem v Karlových Varech byla jen jednou v životě a že bych se tam chtěla podívat znovu. Proto jsme vybrali hotel v Karlových Varech a vyrazili.

Chtěla jsem koupit již rovnou pobyt, který by obsahoval pár procedur a tak jsem vybrala balíček, který kromě polopenze obsahoval masáž, rašelinový zábal a hodinu ve vířivce. A myslím, že jsem rozhodně nevybrala špatně. Víkend jsme si moc užili, včetně procházky Karlovými Vary za posledního letního počasí, procedur a dobrého jídla.

Jediným negativem byly všudypřítomné davy zahraničních turistů, kteří mi mimo jiné neskutečně zavazeli při focení. :D


Detail z Mlýnské kolonády.

Privátní vířivka, nic nepomůže bolavým zádům z nekonečných hodin sezení v kanceláři před kongresem - snad jen ta masáž, co následovala další den ;).


Ani netušili jakou mi udělali v hotelu radost tím, že k večeři bylo mé nejoblíbenější jídlo - pečená kachna. Mňam! A že jsem na ní už dlouho předem měla chuť. :)


Je to teprve měsíc a už bych zase někam jela. Budu ale muset vydržet až do prosince, kdy se konečně chystáme znova do USA :).

Žádné komentáře:

Okomentovat