úterý 14. října 2014

To musíte mít: Rimmel Scandaleyes Eyeshadow paint

Brouzdala jsem jednou takhle drogérií a narazila jsem na tyhle tekuté stíny od Rimmelu. Měly na sobě ceduli výprodej a moc pěknou cenu- myslím, že to bylo kolem 60 korun. Protože jsem si pamatovala, že je kdysi chválila Lily Pebbles, tak jsem po nich sáhla. Vzala jsem si ty fialové - odstín Manganese purple. Doma jsem je vyzkoušela a za pár dní musela běžet pro další- hnědé Rich Russet a grafitově šedé Slate grey.

Než se rozepíšu o vlastnostech, hned vám doporučím abyste je vzali, hned jak je v dmku uvidíte! Za tu cenu jsou opravdu jedinečné a pokud se vážně vyprodávají a už nebudou, tak to je věčná škoda.


Nikdy jsem na krémové, nebo v tomto případě vyloženě tekuté, stíny moc nebyla. Vždy jsem se viděla, že skončím s čárkami barvy slitých v záhybu víčka. To se mi ale vyvrátilo už u Color tattoo, takže jsem dala této konzistenci stínů znovu šanci. A stálo to za to.


Jedním tahem na víčko nanesete sytou, mokrou barvu, pár tahy kolem rozmažete okolí nějakým nude stínem, no a to je všechno. Linky, řasenka a je to. 
Tím jak jsou stíny metalické, dobře odráží světlo a vypadají na oku plasticky, jako byste si hráli s vystínováním.


Oči si fotit neumím, navíc nemám k dispozici foťák, který by dostatečně efektně barvy zaznamenal. 
Ale přesto přikládám fotku pro ilustraci. 

Pokud se nebojíte výrazných barev, musím říct, že asi nejzajímavější je ta barva šedá, má skutečně takový grafitový lesk a řekla bych že je dost neokoukaná a unikátní. 
Všechny na oku s bází vydrží celý den, nevyblednou, když zaschnou, tak se nerozmažou a do čárek se také neslévají. Pro mě značka ideál, škoda, že v Čechách nebylo dostupných více odstínů, než 4. (Čtvrtá je zlato bronzová barva- Golden bronz)

Tak co, líbí se vám? Máte nějaké z těchto stínů doma? :)

2 komentáře:

 1. Taky nejsem zastáncem této konzistence stínů a musím uznat, že vypadají hezky :)

  Radu UltimateChic

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si myslím, že tuplem za tu zlevněnou cenu stojí za to :)

   Vymazat