úterý 28. října 2014

Setkání blogerek se Schwarzkopf

Setkání se Schwarzkopf

Předminulý týden jsem byla pozvaná na setkání blogerek pořádané firmou Schwarzkopf. Konalo se na Andělu v pizzerii Colloseum. Bylo to moc příjemné odpoledne plné tipů do dalšího blogování, představení novinek i stálých produktů v portfoliu a následně názorné ukázky vlasových produktů kadeřníkem Schwarzkopf.


Odpoledne jsem si moc užila, konečně jsem se seznámila s Katkou z blogu innerbeautylive, se kterou své články navzájem čteme už nějakou dobu. Potkala jsem taky SandruEvuDáju a Anet.

Zaujala mě přednáška o nových trendech v blogování a byla jsem opravdu hodně zvědavá na novinky ve vlasové kosmetice, na které bylo tohle setkání konkrétně zaměřené. Stylingové přípravky mě nějak moc neberou, protože vlasy mám věčně tak akorát v culíku nebo drdolu, zato mě ale zajímala péče. 
Kadeřníkovi jsem se přiznala, že jsem neschopná a neumím dělat vlny žehličkou. Vlastně pořádně ani kulmou. Tak se mě to pokoušel naučit..


Jednou z nejvděčnějších a nejfotogeničtějších aspektů tohoto meetingu byl raut, jídlo bylo pěkně naaranžované a moc dobré.


Na konci nás také čekal výběr z novinek na vyzkoušení. Až je podrobím pořádnému testu, je dost možné, že se tu o nějaké něco objeví.
Každopádně děkuju týmu Schwarzkopf za pozvání, protože se mi odpoledne líbilo a moc ráda jsem poznala ostatní blogerky. :)


5 komentářů:

 1. To muselo být super!! Ach jooo, chci taky :D

  Skills of Art

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bylo to vážně fajn :) člověk takhle pozná holky, které mají stejný zájem - blog. A to je podle mě na takovýhle akcích to nejlepší..

   Vymazat
 2. Haha, ty vlny bych taky chtěla umět ! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já to stejně pořád neumim :D a pořádně ani kulmou.. Jak koukám do zrcadla tak hýbu rukou na druhou stranu než bych chtěla a připadám si jak idiot :D

   Vymazat
 3. Tý jo, tak koukám, že já v tom souboru půlku fotek nemám, kde je chyba? :D
  Ale parádní to bylo, moc jsem si to užila a neuvěřitelně ráda jsem tě poznala :-)

  OdpovědětVymazat