čtvrtek 23. října 2014

Líčení podzimními barvičkami

Nepadlo mě, že vyfotím líčení, které jsem na sobě v posledních dvou týdnech měla na sobě. Snažím se vystupovat ze své "comfort zone" a sahat i po produktech, které sice mám doma, ale leží mi tu a jen tak po nich nesáhnu. Jsou to u mě především mono stíny, protože já mám mnohem raději paletky, které mají hezky kombinovatelné barvy.
Ale těhle stínů od Laury Mercier v odstínu Fire Glow by bylo vážně škoda, kdyby mi měly jsem tak ležet v šuplíku!
Pravda, není to úplně konzervativní barva, kdy jindy jí ale vytáhnout, než teď na podzim? :)


Držela jsem se podzimních barev a doplnila jsem tuhle zářivě zlato-oranžovo-bronzově-měděnou barvu ještě stíny infaillible od L'oreal v odstínu Endless Chocolat. Vím, že jsou z tihle stínů všechny blogerky úplně hotové, nemyslím, že jsou špatné, ale nijak mě nenadchly. Konzistence sice poskytne snadněji větší pigmentaci, ale radši bych je měla napevno slisované.


Líčení obvykle nefotím, protože mi to nejde a fotky nejsou dostatečně kvalitní. Ale plánuji v tom pokračovat, alespoň se donutím k nějakým experimentům a nebudu chodit věčně jen s černou linkou a řasenkou.Tohle jsou další produkty, které jsem na oči k tomuhle líčení použila. Primer Stay don't stray od Benefitu, rozjasňující tužka Eye bright taky od Benefitu, Better than sex řasenka od Too Faced na horní řasy, Clump crusher od Cover girl na dolní řasy (identický produkt jako Max Factor Clump Defy), linky Gel intenza od L'oreal a Mary-Lou Manizer od the Balm na rozjasnění.

Žádné komentáře:

Okomentovat