čtvrtek 9. října 2014

Kosmetika z dovči

To bych ani nebyla já, abych si z dovolené nepřivezla alespoň trochu té kosmetiky.. Sice jsem byla na dovče před dvěma měsíci, takže mám se článkem trochu zpoždění, ale lepší pozdě nežli později.

Již na letišti v Praze jsem si koupila tělové mléko od Victoria's secret Sheer Amber. Já tu značku mám tak ráda, jejich prádlo, i obaly kosmetiky jsou tak krásné.. Bohužel je obchod Victoria's secret u nás na letišti neskutečně předražený. Nechtělo se mi tam utratit majlant, když v USA můžu mít stejnou věc za polovinu. Zrovna měli ale tuto řadu s nějakou slevou, tak mi to přišlo jako dobrý kompromis. Tělové mléko se doma nikdy neztratí, že ano.

Herbal essences, Victoria's secret

Přímo v italském supermarketu jsem koupila šampon a kondicionér Herbal essences. Ten červený kondicionér jsem předtím nikdy nezkoušela, zato tento modrý šampon, anglicky se jmenující Hello hydration, jsem měla již nesčetněkrát a moc mi vždy vyhovoval.

Revlon Just bitten kissable

Po cestě nazpět jsem tak nějak otevřela palubní katalog Wizzairu. Protože mi zbyla eura, která jsem si sama sobě povolila na dovolené utratit, řekla jsem si, že rozšířím svou sbírku Revloňáckých pastelek o tyhle tři. Cena byla docela ucházející a nevyšly o moc dráže než přímo v Americe.

Tak tím jsem si před dvěma měsíci udělala radost. Musím říct, že jsem ráda všechny tyhle pastelky od té doby používala a jsem s nimi pořád spokojená. Považuju je za jedny z mých nejoblíbenějších produktů na rty. Jsou skvělé na ty dny, kdy nemám čas a náladu pořád kontrolovat rtěnku, kdy nechci úplně nejvýraznější rty, ale přeci jen na nich něco chci mít. 
Mohla bych možná jednou udělat swatche všech mých odstínů. Máte doma nějakou? Nebo třeba i pastelku od jiné značky? 

Žádné komentáře:

Okomentovat